Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pécsett ha valaki terhes lett...

Pécsett ha valaki terhes lett és a megyeibe jár mi a teendő?

Figyelt kérdés

Nincs fogadott dokim, a megyeibe "járok", és terhes vagyok. kb 5 hetes. Mi a menete az egésznek?

Volt már egy vetélésem és szeretném ha írnának fel gyógyszert ne forduljon megint elő. Hogy álljak neki, hova induljak el?

Köszi előre is.


2009. márc. 23. 14:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Gondolom a menet ugyanaz, mint bárhol máshol. Először el kell menni nőgyógyászhoz, aki megállapítja és ad igazolást a terhességről. Ezzel az igazolással kell menni a védőnőhöz, majd utána terhesgondozóba.
2009. márc. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Az oké, de az ambulanciára menjek csak úgy be?

Ott majd mondják a többit?

Mert már hallottam, hogy volt aki úgy járt, hogy mondták neki, majd az orvosa elmond mindent, de nekem nincs saját dokim.

2009. márc. 23. 14:39
 3/5 anonim ***** válasza:
elmész a körzeti nőgyógyászhoz, akihez tartozol, és ő elmond mindent.
2009. márc. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ha nem tudod, kihez tartozol, bemész az ambulanciára, ott megállapítják, hogy terhes vagy, és továbbküldenek ahhoz a dokihoz, akihez körzetileg tartozol. ennyi.
2009. márc. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szakrendelésre kérj sztem időpontot az ambulancián, és az aktuális doki ott mindent el fog mondani. Minden nap van, 7:30-tól 13:00-ig.

72/533-133/454 mellék

2009. márc. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!