Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pécsett a megyeibe Afp -vérvét...

Pécsett a megyeibe Afp -vérvételre kell-e időpontot kérni, vagy simán reggel menjek oda?

Figyelt kérdés
2008. jún. 17. 19:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én is pécsi vagyok! Két hete voltam AFP-s vérvételen. Nem kell idöpontot kérni csak a beutaló kell a nögyógyászodtól!Én a voltam a dokimnál vizsgálaton/megyeibe/ és adta a beutalót,mondta hogy akár most rögtön is mehettek a vérvételre. Ugyhogy fel mentem egy emelettel feljebb nem volt senki elöttem/kb.dél volt/10 perc alatt végeztem és másnapra már meg is volt az eredmény. Amit utána kell vinned magaddal 18.UH-ra amit a klinikán csinálnak! Ja oda már most kérj idöpontot mert én s 3 hétre rá kaptam csak! Boldog babavárást!! /ha gondolod irj privit/ 19 hetes kismama
2008. jún. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

nagyon köszi a válaszod. Kaptam a dokitól a beutalót.

az uh ra én is kértem időpontot csak ide nem tudtam hogy kell. Akkor simán odamegyek, de várnom kell, mert még csak 14 hetes múltam és azt mondta, hogy azt a 16. héten csináltassam.

2008. jún. 18. 09:40
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Igen ez igy van, a vizsgálatok időpontját mindig pontosan tarts be mint pl. most is az Afp-nél. Először vérvétel utána a 18 hetes uh mert kell hozzá a véreredmény. Összenézik a kettőt hogy a méretekhez és az időhöz passzol-e az eredmény.

Orvosa válogatja de van aki megkérdezi az éppen aktuális testsúlyt is.

Legközelebb meg majd a terheléses cukor vizsgálatra kell menni. Akkor sem kell időpontot kérni csak menj oda reggel éhgyomorra, ami azt jelenti hogy semmit nem fogyaszthatsz a vizsgálat előtt csak vizet, és majd utána pedig 2,5 órán keresztül. De ezt úgyis elmondják majd. Mindenesetre minél előbb mész annál hamarabb túl leszel rajta és akkor nem kell sokáig éhezned,szomjaznod.


Üdv:36 hetes pécsi kismami

2008. jún. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!