Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Februárban veszítettem el a...

Februárban veszítettem el a szüzességem a barátommal, összesen 4szer szeretkeztünk mindig használtunk óvszert, és a barátom szeretkezés után ellenőrizte és rendben volt. Lehet mégis, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok. Februárban veszítettem el a szüzességem a barátommal, összesen 4szer szeretkeztünk mindig használtunk óvszert, és a barátom szeretkezés után ellenőrizte és rendben volt. Márc. 15-17között kellett volna megjönnie de nem jött, általában mindig késik volt, hogy ki is hagyott nyarakat, 4éve menstruálok. Valószínűleg azért késik mert most változás volt ott benn hogy szeretkeztünk? Úgy késik mint általánosan? Eléggé félek anyukámnak nem mondtam el hogy elveszítettem, de amúgy is el akar vinni nőgyógyászához aki készít valami ultrahangot hogy megnézze hogy azért késik mindig mert valami szervi elváltozásom van, és akkor kapok gyógyszert ami beállítja rendesen a ciklust.
2009. márc. 23. 17:23
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Igen, a nemi élet bezavarhat a menstruációban. Nyugodj meg, ha minden rendben volt, nem került beléd se sperma, se előváladék kizárt hogy terhes legyél. Pláne ha megnéztétek, és mindent rendben találtatok. Sok dolog miatt késhet ám. Alapból izgul ilyenkor az ember. Nem tudom milyen kapcsolatban vagytok anyukáddal, de szerintem beszéld meg vele. Elvégre kivel beszélje meg az ilyesmit egy lány, ha nem az anyukájával? A nőgyógyásztól pedig ne félj, ki lehet bírni. Én 5 éve menstruálok és nekem se pontos mindig.Ha minden úgy történt ahogy leírtad, kizárt hogy terhes legyél. Remélem segítettem.

2009. márc. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

szia!

ha védekeztetek , és mindig rendben volt az óvszer, kevés az esélye hogy terhes lettél.főleg h a sokszor szokott késni.de ha nyugtalan vagy , vegyél egy terhességi tesztet, és onnan egyből megtudhatod.

2009. márc. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ez inkább csak az idegeskedés miatt van és a nemi élet megkezdése miatt, remélem rendeződik, ha nem, akkor fordulj dokihoz, de ne kezd el gyógyszert szedni, ha nem muszáj, sem fogamzásghátlót, sem mást, mert nagyon fiatal vagy hozzá, és a gumi a legmegbízhatóbb...
2009. márc. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
oh nagyon köszönöm kicsit megnyugtattatok..ja és elfelejtettem azt még leírni hogy most volt egy felfázásos bajom fájt mikor pisiltem de voltam orvosnál és írt fel Cifran antibiotikumot amitől meggyógyultam lehet ennek is köze van ehhez, még holnapig kell szednem.
2009. márc. 23. 17:35
 5/8 A kérdező kommentje:
nem fogok szedni az tuti..anyukámnak meg nem nagyon merem elmondani még..bár mostanában elég sok mindent megbeszélünk...még régen annyit mondott hogy ha szerelmes vagyok akkor veszítsem el...de ezt már lassan egy éve mondta mikor elkezdtem járni a barátommal. mindenképp elmegyünk erre a vizsgálatra hogy tényleg lehet e rá gyógyszert ami beállítja..remélem..amúgy vékony lányzó vagyok és kicsit vérszegény de bérescsepptől elég jól szokott megjönni..szerintem most sok volt a stressz..azért remélem megjön ebben a hónapban, addig meg nem tudom jó ötlet ha szeretkezünk.
2009. márc. 23. 17:38
 6/8 anonim ***** válasza:
szexelj nyugodtan, csak védekezzetek továbbra is!
2009. márc. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
és most megvárjam míg megjön?
2009. márc. 23. 17:49
 8/8 anonim ***** válasza:
Tesztelj, a saját megnyugtatásodra! Elég sokminden okozhatja a késést, remélhetőleg nincs baj.
2009. márc. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!