Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges hogy terhes vagyok?...

Lehetséges hogy terhes vagyok? Szeretkeztünk a pärommal(egymäsnak estünk,éS nem gondolkoztunk->soha nem volt ilyen), és a menszim normäisan is rä pär napra kellett megjönnie(szeretkezés utän 2-3 nappal)..

Figyelt kérdés
Meg is jött rendesen,mondjuk kicsit erösebb volt mint szokott lenni,de nem vészesen.aztän most hogy elmult a menszim,nem kivänom a cigit,és van hogy evés utän nem sokkal szintén éhes vagyok.ez lehet baba?remélem nem,mär van egy kisfiam,és nem szeretnénk mégegyet:(..
2009. ápr. 14. 22:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem mondom hogy előbb kellett volna gondolkodni, ilyen előfordul:)

Ha rendesen megjött, pláne erősebben, semmiképp nem lehet baba a dologban. De a legbiztosabb, ha csinálsz egy tesztet. HA az negatív, akkor valószínűleg csak valami kisebb gyulladásról van szó a szervezetedben, az éhség attól is lehet. Ha meg voltál/vagy fázva, az pedig a cigire:)

Nyugi, csinálj tesztet:)

2009. ápr. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Ha csak ez az egy alkalom volt ilyen "meggondolatlan",akkor szerintem nem sok esély van a babára..nem kell aggódnod

szerintem

2009. ápr. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a välaszokat!azért aggodom,mert amikor terveztük a kisfiamat,ö egyböl összejött..elvileg nagyon termékeny a pärom:S.és eddig mindig védekeztünk miota mgeszületett a kisfiam,de most valahogy..én nem is értem..:S.igen ezen gondolkoztam énis,hogy akkor lehet hogy nincs baba ha megjött pär napra rä.köszönöm!
2009. ápr. 14. 22:40
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem csak bekepzeled, hogy nem kivanod a cigit, a mensid erosebb volt...stb. mert annyira felsz, hogy terhes vagy! Ha megjott a mensid is, akkor nem vagy terhes. Persze tudom, hogy valaki akkor is menstrual amikor terhes, de nem az a normalis.

Csinalj tesztet, es akkor megnyugszol!!!

2009. ápr. 15. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
1jó dolog leszoksz a cigiröl!:D
2009. ápr. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!