Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire hihetek a terhességi...

Mennyire hihetek a terhességi tesztnek?

Figyelt kérdés
2009. márc. 23. 18:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha pozitív eredményt ad az 99% biztos.

A negatív attól függ, hogy mikor tesztelsz.

2009. márc. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Már másfél hetet késik a menzeszem csináltam tesztet és negatív lett! hihetek neki?
2009. márc. 23. 18:55
 3/7 anonim válasza:
100%
Hát figyelj ha megcsinálsz 15öt és ebből 3-3 másfajta és mind azt mutatja kezdenék hinni neki.
2009. márc. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Na azért nem gondolod h a 99% egy kicsit sok?

Amikor nekem 5papig kimaradt a mensim vettem 3 különféle tesztet(mind a 3 pozitívat mutatott).Másnap elmentem a nőgyógyászhoz,megvizsgált nem vol baba(hál' istennek).

És a tesztre rá 2napra megjött.

Szal elöttem már elásták magukat ezek a tesztek..ennyit érnek..pff

2009. márc. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Rá van írva mindegyikre, hogy mely esetben adhat hamis pozitív eredményt. Úgy látszik rád az egyik lehetőség igaz volt. A teszteket dícséri, hogy mind a 3 egyforma lett.
2009. márc. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Másfél hét az sok, menj el dokihoz. Ha nem is terhes vagy lehet valami probléma.
2009. márc. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy nagyon "egyszerű" kérdésnek tűnhet, pedig, de! Igenis "türelemmel" várni kell a "kellő" napig, amikor valóban pozitív tud lenni a teszt és valóban NEM.

Én novemberben jártam így, halvány pozitív volt a tesztem, több is... még tünetek is társultak, de valamiért a szervezetem nem volt még felkészülve (fog.gátló után) a terhességre. Ez később ki is derült, hogy kicsit rá kellett segíteni gyógyszerrel. Azonnal sikerült februárban(!) tökéletesen erős pozitív teszt fél perc alatt. Kb. 4-et csináltam különböző időpontokban. Hiszen alig akartam már hinni a tesztnek. Igen, azt is el kellett hinni, amikor halvány volt! De más volt a kimenetel...

2009. márc. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!