Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Inszeminációra készülünk....

Inszeminációra készülünk. Véleményt, tapasztalatot várok. Hanyadjára sikerült? MIlyen tortúrára számíthatok?

Figyelt kérdés
2009. márc. 23. 19:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is nemsokára megyek inszemre (2 hét) és jól jönnének a jó tanácsok :S
2009. márc. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tegnap volt inszeminációm. Reggel a férjem odament, leadta az "anyagot", amit elvittek laborba megtisztítani, kiválogatni, hogy a legjobbak maradjanak csak meg. Én 11-re mentem, de csak 1 körül kerültem sorra. Be kell sétálni a műtőbe, majd felfekszel egy asztalra, szétfeszítik a lábad, megultrahangoznak, hogy megrepedt-e a tüsző, megdöntik az asztalt, felhelyezik a kacsát, majd egy kis katéteren át belédvezetik a spermiumokat. Át a méhszájon a méh üregébe. Nagyon féltem, hogy fájni fog, mert azt mondták olyan mint a rákszűrés... namármost a HSG-re is azt mondták, ott meg majdnem elájultam. Lényeg a lényeg nem fájt, nem is volt kellemetlen. Úgy kellett maradni az asztalon kb. 10 percet, majd be a "kórterembe" ahol ücsörögtünk majdnem 1 órát. Felet kellett volna de beszélgettünk a lányokkal. Nekem ez volt az első, remélem az utolsó is, az egyik lánynak a 3. a másiknak az 5. inszem volt. Nekik nem is tudják mi lehet a sikertelenség oka... Nekem PCO-m van és nem repedt a tüsző, azért nem tudtam teherbe esni.
2009. márc. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nekem nincs peteérésem, clostibegylt kaptam, és injekciót is, amit hasfalba kell szúrni 6 napig. Párom spermái lassúak, ezért mondta a doki az inszemet javasolja. hétfőn kiderül, hogy vannak-e tüszőim.
2009. márc. 24. 10:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!