Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Derékfájás, mellbimbó-érzékeny...

Derékfájás, mellbimbó-érzékenység, krémes folyás, baba?

Figyelt kérdés
Mára nem vártam,nem is jött meg. Pár napja le akar szakadni a derekam, napközben szédelgek, krémes fehér folyásom van, hasam szúrkál és gyakran viszket. Babát szeretnénk, vajon lehetnek babás tünetek ezek? Egész nap ennék. Tegnap teszteltem 25-sel negatív lett.
2011. jún. 19. 21:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Rendben én is írok, két napja nekem is van krémes folyás.Hát majd meglátjuk:)
2011. jún. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
ma reggelre iszonyatos görcsökkel megjött... :(
2011. jún. 24. 07:11
 13/14 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom, de ne keseredj el nagyon, mert biztos, hogy sikerülni fog. Én 10 éve nem lettem spontán terhes és ma ezt sikerült nem első pisiből

[link]

Remélem jó a link. Kicsit félek, hogy csak egy ciszta vagy valami ilyesmi, mert elvileg el vannak záródva a petevezetőim az egyik kevésbé. Még ki is akarták venni de nem engedtem, azthiszem jól döntöttem:)) Annyira boldog vagyok de még előttem a doki, hogy jó helyen van-e és bizti baba.

2011. jún. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
gratulálok, és boldog babavárást!
2011. jún. 25. 07:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!