Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért húzta be a ciklus.hu...

Miért húzta be a ciklus.hu 36,8-ra az átlag hőmet?

Figyelt kérdés

Nem értem, Én eddig azt hittem, hogy reménykedhetek, mert, szépen megy fel a hőm, és azt írták, hogy az a 0,2 fok visszaesés még semmit nem jelent. Most viszont látom, hogy a rendszer 36,8-ra állapította meg az átlag hőmet. Akkor már minden remény elveszett ebben a hónapban megint? Itt a görbém:

[link]

Ja, és természetesen PÉ-em sem akkor volt, amikorra behúzta. Hogy van ez? Ezt mérvadó?

Köszi a segítségeteket.


2009. márc. 24. 08:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Magadnak higgy ne a gépnek.A gép csak kalkulál a tested pedig tud valamit! Szerintem szép a görbéd, pé is volt csak később és az alaphőd is lejebb van! Bizakodhatsz!
2009. márc. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Oh, akkor egy kicsit megnyugodtam. Nagyon szépen köszönöm Neked a bíztató választ, szóval akkor még lehet odabent valaki esetleg? Te mikorra tippelsz a Pé-semmel kapcsolatba? Jókor adattam be a tüszőrepesztőt szerinted? Még pont 1 hetem van a nem vártig.
2009. márc. 24. 09:01
 3/17 anonim ***** válasza:
Szerintem a 18. napon volt pé-d, onnantól számítva ma vagy a 9. napon tehát még 5-6 nap a nemvártig! Én így értelmezem. Azt nem látom mikor adtad be tüszőrepiszurit, de gondolom jókor hiszen az ovu teszt is jelzett szépen.
2009. márc. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
16. napon adatam be a Choragont. Szóval akkor elvileg a beágyazódás a napokban lehetett. Tegnap eléggé húzódott a méhem, vasárnap meg elég sokszor görcsölt, főleg sex közben. A melleim meg hol érzékenyek, hol nem. Barnázásom nincs semmi, csak tegnap fürdés előtt vettem észre, egy hosszú nyúlós fehér "szálat" (máshoz nem tudom hasonlítani), de amúgy meg krémes sűrű fehér valami van. Már nagyon izgulok. Ja és vasárnap éjjel kihánytam azt a vörösbort (nem sok kb. 1dl), amit este tévézés közben annyira megkívántam. Az étvágyam meg egyre nő.
2009. márc. 24. 09:22
 5/17 anonim ***** válasza:
Hát akkor nagy esélyed van! A fehér nyúlós valami az kifejezetten jót jelent a nemvárt környékén, azt hogy ennyivel előbb mit jelent azt nem tudom, de hátha már ez is valami jel. A többi tüneted is jó, csak vigyázz nehogy pszihésen képzeld be őket (mert én képes vagyok rá). Szóval mostmár csak türelem, és kiderül.Szorítok.
2009. márc. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Hát remélem, hogy nem csak beképzelem, a méh húzódást, meg a göröcsöket azt nem tudom beképzelni, mert tényleg volt, a hányás is valódi volt, és ez a nyúlos akármi is. Egyedül a cicibe nem vagyok biztos. Van, hogy csak az egyik (jobb) cicim szúr, meg amikor mefogom, akkor mintha érzékenyebbek lennének. Én is nagyon szorítok Magamnak. Neked van már babád? Nagyon ari vagy, hogy ennyi reményt adsz Nekem.
2009. márc. 24. 09:59
 7/17 anonim ***** válasza:
Nincs még sajnos, egyszer volt egy méhenkívüli terhességem, azóta is próbálkozunk de még semmi. Nagyon-nagyon szeretnénk már mi is, de biztos vagyok benne hogy hamarosan lesz babánk. És nektek is!
2009. márc. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nagyon remélem, mert Mi már 4 éve, hogy próbáljuk összehozni. Nem tudom, hogy most vajon tényleg sikerül-e. Nagyon felidegesített, hogy a rendszer szerint ilyen magas az alaphőm, és ahhoz képest meg semmit nem emelkedett.
2009. márc. 24. 10:06
 9/17 anonim ***** válasza:
Mi is pont 4 éve... A alaphőd miatt meg tényleg ne aggódj, az egyértelműen látszik hogy nem jókor húzta be!
2009. márc. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Nálatok mi a gond? Ha megkérdezhetem? Nekem PCO-m van, szedem is rá a Merckformint. Attól szépen bálltak a hormonjaim, ja meg volt egy lapar műtétem, attól pedig nagyjából beállt a ciklusom olyan 30-33 naposra. Már komolyan nagyon várom, hogy legyen valaki odabennt. Görbéd nincs? Mikorra nem várod?
2009. márc. 24. 10:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!