Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért húzta be a ciklus.hu...

Miért húzta be a ciklus.hu 36,8-ra az átlag hőmet?

Figyelt kérdés

Nem értem, Én eddig azt hittem, hogy reménykedhetek, mert, szépen megy fel a hőm, és azt írták, hogy az a 0,2 fok visszaesés még semmit nem jelent. Most viszont látom, hogy a rendszer 36,8-ra állapította meg az átlag hőmet. Akkor már minden remény elveszett ebben a hónapban megint? Itt a görbém:

[link]

Ja, és természetesen PÉ-em sem akkor volt, amikorra behúzta. Hogy van ez? Ezt mérvadó?

Köszi a segítségeteket.


2009. márc. 24. 08:26
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Hát az a különös hogy igazábol nincs gond. Illetve régen voltak petevezetékeimben gondok, ezért volt a méhenkívülim. Akkor megműtöttek és azóta is várjuk a csodát. A férjem rendben, hormonjaim rendben, ciklusom rendben, van pé-m is, voltam már minden féle vizsgálatokon. Úgyhogy egyenlőre rejtély hogy mi lehet. Van görbém, de még korai mert a ciklus elején tartok.
2009. márc. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Nem akarlak elkeseríteni, de nem lehet, hogy a méhnyákod elöli a spermákat? Mondjuk nem, mert akkor nem lett volna a méhenkívülid sem. Én mindig ettől rettegek, hogy esetleg megölöm a kiskatonákat.
2009. márc. 24. 10:29
 13/17 anonim ***** válasza:
Hát én is úgy gondolom, hogy akkor nem lettem volna terhes egyszer sem. Bár azt nem tudom hogy időközben is kialakulhat-e. De úgy tudom hogy ez egy viszonylag egyszerű vizsgálat, miért nem kéred a dokidtol hogy nézze meg?
2009. márc. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Esetleg tarthatnánk a kapcsolatot priviben, ha gondolod. Kíváncsi vagyok a fejleményekre, ha már mindketten ilyen régóta várunk!
2009. márc. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Ezt csak meddőségibe csinálják. És ha pár hónapon belül, a tüszőrepesztő szuritól se lesz baba, akkor viszont tényleg el kell mennünk egy meddőségibe. Nagyon remélem, hogy nem lesz rá szükségünk. Nagyon kívánom Nektek a Babát minél előbb.
2009. márc. 24. 10:42
 16/17 A kérdező kommentje:
A privibe benne vagyok. Írok mos Neked. Jó?
2009. márc. 24. 10:43
 17/17 anonim ***** válasza:
OK
2009. márc. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!