Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 nappal mensi előtt érdemes...

3 nappal mensi előtt érdemes tesztelni? Ha igen melyik teszttel?

Figyelt kérdés
2009. márc. 24. 08:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem érdemes. Ha megkérdezel egy védőnőt, ő is azt fogja mondani, hogy a kimaradt vérzés 3-5. napján érdemes reggeli első vizeletből tesztet csinálni. Nekem tegnap volt inszeminációm, 2-3 napnyi utat megspóroltunk a sejtecskéknek, mégis a beavatkozás után 17 nappal kell reggeli első vizeletet vinnem a kórházba.

Van akinek kimutatja hamarabb is a teszt, de nem ezen múlik, hogy ott van-e a baba.

Mondjuk nekem is az utolsó 3-4 nap kín szenvedés, de próbálj meg ne türelmetlennek lenni. Valahogy.

2009. márc. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod...igyekszem türelmes lenni, de görcsben van a gyomrom rendesen...
2009. márc. 24. 11:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Tudom miről beszélsz... Nekem tegnap volt az inszem, azt mondta a doki, hogy 17nap múlva reggeli vizelettel menjek be... 17 nap, érted??? :) Már most zabszem nem fér... Régóta próbálkoztok?
2009. márc. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
második babáról van szó, és ő lehet, hogy most becsúszott. Nem mostanra terveztük, szeptemberben szerettünk volna jobban nekiállni, de nem bánom, ha mégis összejön..
2009. márc. 24. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!