Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Láttok valamit a teszten?

Láttok valamit a teszten?

Figyelt kérdés

A második kép a negatívja annak mennyire lehet hinni?


[link]


[link]


2011. jún. 21. 08:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Látok egy nagyon halvány valamit. Nekem pár napja ugyanilyen volt, de sajnos megjött a következő napon. Nemvárt előtt vagy még? Még erősödhet. Ha nem sajnálod rá a pénzt, naponta tesztelj, ha erősödik, akkor tényleg baba. Drukkolok:)
2011. jún. 21. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
én látom:) csak mert az én első tesztem is ilyen volt.))))
2011. jún. 21. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszi, ez a nem várt napja...
2011. jún. 21. 08:33
 4/13 anonim ***** válasza:
Én is látom de igen halványka! 2 naponta tesztelgess, ha erősödik, akkor baba van. Sok sikert!
2011. jún. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem terhes vagy! :D
2011. jún. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat remélem erősödik majd...
2011. jún. 21. 08:51
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen korán még nem szabadna tesztelni mert beleéli magát mindenki és ha aztán mégis megjön, utána annyira letöri az embert, hogy az hihetetlen. Szerintem legalább 1 hetes késést meg kellene várni. Egyébként szerintem is van ott egy második csík, de még ne éld bele magad mert ha ne adj Isten mégsem baba, akkor meg utána nagyon szomorú leszel! Drukkolok Neked! :-)
2011. jún. 21. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én látom, de nem szeretnélek elkeseríteni, azzal, hogy nem e szellemcsík! mert én nem olyan rózsaszínesnek látom. mikor jött ki? rögtön, 1-2 perc, 5 perc, időn túl???? persze ettől is függ. holnap tesztelnék egyet helyedben -ha addig nem jön meg- lehetőleg 10-es teszttel! nagyon szorítok, majd írj, hogy mi volt!
2011. jún. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
én is látok halvány második csikot...de pl nekem a nem várt elött 2 nappal már ennél sokkal egyértelműbb pozitiv lett anno a tesztem. még azért ne éld bele magad 100%osan, nehogy csalódj...bizzunk benne hogy erősödni fog. esetleg vegyél egy másik márkáju tesztet, h az mit mutat.drukkolok
2011. jún. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

off

Az mi az a csík a vonal mellett balra?? a max felirat után?

2011. jún. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!