Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen folyás ez? Egy hetem...

Milyen folyás ez? Egy hetem van a "nem várt"-ig, ma nagyon furcsa folyásom van: krémes, de eléggé nyúlos is!

Figyelt kérdés
tehát olyan mint a tojcsis nyák csak krémes és fehér színű! Akkor ez most micsoda? És mit jelenthet?
2009. márc. 24. 12:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
nekem a babától lett ilyen, és kb. akkor amikor neked, csek nekem egy minimális beágyazódásos vérzés is kísérte.
2009. márc. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Nekem is egy hetem van a nem vártig és pont ugyanilyen a folyásom tegnap óta. Sajnos nem tudok érdemben válaszolni én is csak bután állok a dolog előtt, pedig nem első baba lenne.

Az előző terhességemnél sűrű fehér folyásom volt a mensiig, nem ilyen.

De ettől még remélem simán lehet baba.

2009. márc. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
szia kb. nekem is annyi az időm a nem vártig és nekem is krémes fehér folyásom van bízzunk benne hogy köze van a babóhoz:)
2009. márc. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Tegnap este én is pont ilyet tapasztaltam, mára már semmi nyoma, teljesen "száraz" vagyok. Nekem elvileg szombat-hétfő között ellene (nem) megjönnie. Kíváncsi vagyok, mitől lehet ez???
2009. márc. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Nahát???!!!! Nekem is 1 hetem van a nemvártig. És Nekem is ilyen fehér nyúlós (de inkább csak egy szálnak mondható) dolgo volt tegnap. Mielőtt mentem tusolni megnéztem "ott" Magam és akkor vettem észre. Akkor ez most a baba lehet?
2009. márc. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Én most már egyre jobban reménykedem a pocaklakóban!

köszönöm a válaszokat!

2009. márc. 24. 13:22
 7/17 anonim ***** válasza:

Engem pedig éppen ez bizonytalanít most el, hogy mindegyikünknek ugyan az van. Gondoljátok, hogy mindannyian babásak vagyunk?

lehet, hogy ez a folyás természetes. Nem akarok itt pesszimistáskodni, de mindenesetre lehet, hogy ez baba nélkül is természetes így.

Kíváncsi leszek, hogy kinél hogy alakul a továbbiakban...:-)

második v.

2009. márc. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Hát én is elgondolkodtam ezen....

Nekem csak az a furcsa hogy nekem még nem volt ilyen folyásom! Vagy krémes vagy tojásfehérjés, de kettőnek a keveréke, még soha nem volt.... De az is lehet mivel eddig nem dolgoztunk a baba projekten, nem vettem észre hogy ilyenem is van.... Szóval nem tudom!

Én mindenkinek kívánom hogy baba legyen a pocakban!

majd azért ha van új fejlemény azért írjatok csajok!

én is majd irok hogy alakultam a továbbiakban!

Én eldöntöttem hétfön vagy kedden reggel tesztelek!

2009. márc. 24. 13:41
 9/17 anonim ***** válasza:
13.01-es vagyok. Számomra sajnos véget ért a reménykedés, ugyanis ma reggel megjött... Na de majd jön a baba, ha akar, úgy látszik még várat megára, persze remélem már nem sokat ;)
2009. márc. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Szerintem nekünk sem sikerült, mert most már tegnap óta teljesen száraz vagyok. :-(
2009. márc. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!