Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Észrevettem hogy kb.2 napig a...

Észrevettem hogy kb.2 napig a mellbimbóm körül - de még az udvarban - folyt valami átlátszó folyadék. Mi lehet az? Most meg van duzzadva a mellbimbóm de nem érzékeny. Mitől lehetett ez a furcsa folyás?

Figyelt kérdés
2008. aug. 11. 11:32
 1/2 anonim ***** válasza:
kérdésedbl nem derül ki hogy babát vársz-e, ha igen akkor teljesen normális, és ugy hívják előtej, ami a baba születése után hatalmas kincs lesz neki, amég nem indul meg a tejed. Az előtej mindenkinél máskor jelentkezik van akinek már 12-13 hetesen is, ne aggodj
2008. aug. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy babát várok e mert még csak most kell megjönnie. a folyás a cicim körülről "jelentkezett". Most már nem folyik, de viszont meg van duzzadva! mi lehet? Várom a válaszokat! Előre is köszönöm!
2008. aug. 11. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!