Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek sikerült teherbe esnie...

Kinek sikerült teherbe esnie középidős váladék nélkül? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Szülés után visszaállt a ciklusom,de nincsen félidőben tojásfehérje szerű bő váladék.Viszont minden más tünetem van,tehát érzem mikor vagyok a felénél.Összejöhet így a baba?
2011. jún. 22. 06:50
 1/7 anonim ***** válasza:
ha arra gondolsz, hogy tojásfehérje szerű nyák nélkül, akkor nekem sikerült :-) nekem nem tojásfehérje szerű volt, hanem végig krémes, a peteérés alatt is
2011. jún. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nekem ugyanaz mint az első válazolónak. sosem tapasztaltam tojcsis nyákot.csak az ovutesztre hagyatkoztam, s éreztem is a szurkálást.
2011. jún. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:)még annyit:szültetek már?nekem a 2.babám előtt határozottan volt tojásfehérjés bő váladék,de most nincs csak sárgás krémes.Nem tudom,hogy csak a szülés miatt változott e?
2011. jún. 22. 21:54
 4/7 anonim ***** válasza:
első vagyok, nálam az az érdekes, hogy az első babámnál nem volt tojásfehérje szerű csak krémes 8ahogy írtam) és most, a szülés után tapasztalom pé körül a tojásfehérje szerű nyákot... érdekes ;)
2011. jún. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi:)akkor ezek szerint a szülés neked is változást hozott
2011. jún. 23. 11:43
 6/7 anonim ***** válasza:
én a második válaszolo vagyok. van egy 13éves fiam és most vagyok 5hetes terhes:)
2011. jún. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.a héten voltam egy kombinált vérvételen és jövő héten megyek uh-ra talán ott majd kiderül,hogy tényleg minden rendben van-e.
2011. jún. 24. 08:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!