Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Anyukák mennyi napot késett a...

Anyukák mennyi napot késett a menstruációtok mikorra éreztétek, hogy lehet babát vártok?

Figyelt kérdés
2011. jún. 22. 16:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
én a nemvárt menzi előtt pár nappal már sejtettem, hogy lehet "valaki a dologban". Szörnyű hőhullámaim voltak, folyton fémes ízt éreztem a számban stb. A nemvárt előtt 2 nappal már poz. teszteltem.
2011. jún. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem nem késett, mert alapból is 36-48 napra jön meg mindig... szóval már jóval előtte + lett a teszt, de nem éreztem meg előre, hogy babát várunk :)
2011. jún. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
nekem nem késett, mert megjött a mensim időre. aztán jöttek a "tünetek" teszteltem és pozitív lett
2011. jún. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Két hétet késett a mencim, akkor már 1 hónapos terhes voltam.
2011. jún. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat,azért kérdeztem mert sok anyuka mondta nekem hogy teszt nélkül is megérzem,ha majd jön a baba...mert olyan fura érzésem lesz-gondolom a rosszulétekre gondoltak
2011. jún. 22. 16:27
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát én nem éreztem meg egyszer sem. Csak pozi lett a teszt. Aztán betöltöttem a 6.hetet és durr...megkaptam a rosszullétet amit hiányoltam mindkettőnél az elején. :O Sajnos most még mindig tart pedig már 10 hetes. :( Egyébként ha valamit figyelni akarsz...nekem a mellem volt gyanús, egyértelműen jobban feszült mint mensi előtt.
2011. jún. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem teszt előtt is voltak tüneteim de akkor még nem tudtam hogy azok...pl mell fájás=biztos nő,gyakori pisi=biztos felfáztam...és akkor késett 12 napot teszteltem egy pozitívat majd kiderült hogy 6+4 hetes vagyok!
2011. jún. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Manka68 ***** válasza:

Én nemvárt előtt két-három nappal szinte óránként jártam pisilni, és ha nem ettem, azért voltam rosszul, ha ettem azért. És a szaglásom olyan lett, mint egy vérebnek. :-)

Nemvárt reggelén szép erős pozi volt a teszt. Második alkalommal semmit nem éreztem, csak egyszerűen tudtam, hogy nem vagxok egyedül. Akkor nemvárt reggelén halvány pozi teszt, vérvétel ugyanazon a napon 1000-es HCG. Sajnos mindkét babát elveszítettem.

2011. jún. 23. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
én is azok közé tartozom akik nem szúrták ki.Nagyon erős menzi görcseim voltak,csak nem jött meg..akkor teszteltem.Az első babámnál egyszer nagyon hányingerem lett-ez mondjuk gyanús volt.Semmi más különös nem jut eszembe.Az igazi tünetek a 6.-8.hét körül jelentkeztek.
2011. jún. 23. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
1 nappal azután, hogy meg kellett volna jönnie, én is éreztem, hogy babát várok. Rá 4 napra csináltam a tesztet, és szinte egyből pozítiv lett.
2011. jún. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!