Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit éreztetek előtte, mikor...

Mit éreztetek előtte, mikor először megjött a menstruációtok szülés után?

Figyelt kérdés
Mikor jött meg először??Még szoptattatok?
2009. júl. 11. 16:57
 1/5 anonim ***** válasza:
4 hónapos volt a kisfiam, amikor először megjött. Még szoptattam, illetve azóta is szoptatok. Most 7 hónapos. Semmit nem éreztem előtte, az első 3 napig tartott. Azóta még 2x jött meg, ezeknél már volt hasfájás, és nagyon erős lett a meszeszem, ezek már 6 napig tartottak. A szoptatásba nem zavart be szerencsére.
2009. júl. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem 9.5 hónapos volt a babám, de én tablettát szedtem, amitől nem volt mensim, szóval az én esetem nem tipikus. Babát akarunk, azért hagytam abba. Én már a peteérést is megéreztem, irtó rosszul voltam, pl. mikor kocsival mentünk, le kellett állni egy parkolóba, mert olyan hányingerem volt. amikor megjött, aznap nagyon hányingerem volt, és görcsölt a hasam. Este 8 körül megjött, éjfél körül hánytam egy óriásit (pedig korábban soha nem volt ilyen problémám). Utána jobb lett. Az első menstruációm erős volt, és kb. 5 napig tartott, azóta viszont minden rendben megy. Szerintem nekem a tablettától volt ilyen rossz.
2009. júl. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nekem 5 hónapra jött meg a menstruációm, és nagyon erős fájásom volt, 7 napig tartott. Azóta viszont már kétszer is megjött pontosan 28 naponként és semmi fájdalmat nem éreztem.Remélem ez így is marad! A szoptatást sem befolyásolta. A terhességem előtt sokat szenvedtem, fájásaim voltak.
2009. júl. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Amikro először megjött 3 hónapos volt a fiam. Mint derült égből a villámcsapás. Már el is felejtettem hogy ilyen is volt valaha. Az első reakcióm pedig az volt, hogy: A francba már megint vesződhetek minden hónapban a hasfájással és a rossz közérzettel. Abszolut nem hiányzott, és furcsa volt több mint egy év után újból vérezni.
2009. júl. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtettem, hogy akkor még szoptattam de rá 2 hétre elapadt a tejem.
2009. júl. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!