Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 18-án halványbarna folyás...

18-án halványbarna folyás jelentkezett. Ma csináltam terhességi tesztet és két csík jelent meg, azzal, hogy a 2. csak halvány. Állapotos vagyok?

Figyelt kérdés
Tavaly decemberben abbahagytam a fogamzásgátlót. Azóta kétszer jött meg. Utoljára febr. 13-án volt meg, két napig. Sohasem volt ilyen rövid a tisztulásom. 18-án halványbarna folyás jelentkezett. Ma csináltam terhességi tesztet és két csík jelent meg, azzal, hogy a 2. csak halvány. Már van egy kislányom, vele a teszt nem volt halvány, hanem egyértelműen piros.
2008. febr. 23. 23:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csinálj majd pár nap múlva még egy tesztet. Szurkolok neked, hogy mind a két csík erősen látszódjon!
2008. febr. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
ha 2csik van akkor babad lesz,azert halvany mert keves meg a hcg a pisdben nekem is igy volt aztan parnap mulva megint teszteltem es erosebb lett a csik...ez naprol -napra noni..nyugi es gratulalok!!:)
2008. febr. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azért vagyok egy kicsit ideges, mert febr.4-én voltam a fogorvosnál és leröntgenezte a fogam. Perszer volt rajtam védőruha. Eszembe sem jutott volna, hogy állapotos lehetek...
2008. febr. 23. 23:40
 4/4 A kérdező kommentje:
Szerinted mennyi "idős" lehet?
2008. febr. 23. 23:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!