Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Voltam hormonvizsgálaton . A...

Voltam hormonvizsgálaton . A leletem szerint jó a prolaktin szintem, de mégis van tejszerű váladék a mellemben. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
2009. márc. 24. 18:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Van már gyermeked?

Ugyanis nekem is van benne, de csak az egyikben ha erősen nyomom, de 2 hónapja volt missed ab-om és szerintem nem attól van nekem, de már előtte is volt és pedig már több mint egy éve nem szoptatok. Endokrinológiára meg még nem jutottam be.

Bocs, hogy vissza kérdezek, de érdekel az eseted?

Dokid semmit nem mondott erre mitől lehet?

2009. márc. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is folyik a mellemből előtej. Tegnap jött meg a prolaktin szintem eredménye és jó lett(17-es)nem magas.És nekem is még mindig folyik a mellem.Nekem április 2-án kell mennem Kaposvárra Mr vizsgálatra, mert lehet, hogy az agyalapi mirigyemen van daganat.Neked is lehet ez van.De ez a daganat nem rosszindulatú!Ettől folyhat az előtej!

Vagy nem vagy terhes?Én biztos nem.Azt mondta tegnap még a doki, hogy ha a vizsgálat nem mutat ki semmit, akkor nem tudja mi lehet, ír fel vmilyen gyógyszert.

Kíváncsi vagyok mi lehet?Ha tudsz már vmit írd meg légyszi.

2009. márc. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A prolaktin vizsgálat kizárólag akkor mutat jó eredményt, ha a ciklus 21. napján nézik! külöben fabatkát sem ér.. sajnos :(
2009. márc. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Van 1 16 éves lányom.Az ég világon nem mondott semmit a dokim ,hogy miért van tejem ha a prolaktinom jó.21.napi prolaktin vizsgálatra pedig nem küldött el.
2009. márc. 25. 10:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!