Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csütörtökön nem kellene...

Csütörtökön nem kellene megjönnie, csináltam ma egy tesztet első vizeletből, de negatív lett. Van még remény?

Figyelt kérdés
2008. febr. 24. 09:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
túl korai volt szerintem
2008. febr. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy van még remény. Csak korai volt még tesztet csinálni. Akkor csinálj, ha majd késik a mensid vagy ha megjön, de kevesebb ideig tart...
2008. febr. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A tesztek csak az elmaradt menses után működnek, és akkor is általában csak a többedik napon. Persze, hogy van remény:)
2008. febr. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jajj! El ne keseredj! Hol van még csütörtök? Nekem még aznap mikor meg kellett volna jönnie, akkor is negatívat mutatott. Aztán csak vártam vártam, és rá egy hétre lett pozitív! Az is halványocska volt. Nyugi ne stresszelj!
2008. febr. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kéne ennyire kapkodni, sajna nem ingyen adják a terhességi tesztet, feleslegesen kár elhasználni, ha késik már legalább 5 napja, akkor tesztelj, annyi türelmed csak van!
2008. febr. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Korán csináltad! Én is jártam így, igaz nekem sajna megjött. Csinálj majd csöt.ön egy tesztet!
2008. febr. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!