Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elvileg holnap nem kéne...

Hanga86 kérdése:

Elvileg holnap nem kéne megjönnie. többször volt majdnem megjön érzésem, mellbimbóm fáj, 2 napbja enyhén barnázok, hőm 36.9-37 volt, de tegnap leesett, ma viszont megint 37. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
2008. febr. 24. 09:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
lehet, hogy baba van a dolgoban, tesztelj, ha nem jön meg kb. 5 nap múlva
2008. febr. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is azt csináld, amit az első hozzászóló írt.
2008. febr. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem jan.18.án jött meg utójára.Csináltam két tesztet,mind a kettö pozitiv.Ugyan ezeket erzem mint te.Én is barnázom reggel ota.Holnap megyek UH-ra.Sokan biztatnak,hogy nincs baj a barnaság miatt,sokan pedig azt mondják ez rossz jel.Csinálj tesztet,ha pozitv vigyázz magadra.Bár nekem az elmaradt mensi után 5.napon lett csak pozitív.
2008. febr. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.örülnék,ha baba lenne,habár még csak 3 hónapja próbálkozunk,de nekem már az is sok:)csak azt nem értettem,h eddig 37 aztán tegnap esett le a hőm 36-ra,ma reggel 37,most meg megint 36.1!most akkor mi van?tudom,várjak...:)
2008. febr. 24. 11:04
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, nekem 3X volt ilyen a mensi előtt, sőt, késett is napokat, aztán mégis megjött 2-3-4 nap késéssel. A mensi jele lehet a mellfájdalom, a hőingadozás akár a melegfrontnak is köszönhető vagy csak simán a mensi előtti állapotnak, szerintem legyél türelmes, még nem olyan régóta próbálkoztok (mi is még csak 4 hónapja)!
2008. febr. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!