Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Utoljára jan. 5-én voltam...

Utoljára jan. 5-én voltam együtt a barátommal, megszakítással védekeztünk, aztán 4 nap múlva megjött. Most viszont már 2,5 hete késik, az idegesség is befolyásolhatja, de lehetséges lenne h terhesen menstruáltam?

Figyelt kérdés
2008. febr. 24. 09:32
 1/3 anonim ***** válasza:
lehet, de január 5 óta nem voltál együtt vele?
2008. febr. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sok ok lehet, ami miatt késik, szerintem simán tesztelhetsz már, ha terhes vagy, most már ki fogja mutatni, ha nem, akkor gondold át, mi oka lehet a késedelemnek vagy esetleg ha rég jártál nőgyógyásznál, egy vizsgálat nem ártana.
2008. febr. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nem voltam vele azóta,csak félek h baj van...ennyit még sosem késett,csináltam tesztet de eredménytelen volt,csak a 2.csík jelent meg...még próbálkozom
2008. febr. 25. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!