Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki volt komplett hormonális...

Ki volt komplett hormonális vérvételen? Milyen eredményeitek lettek? Milyen tüneteitek voltak?

Figyelt kérdés
2011. jún. 24. 08:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem most vették le hétfőn,és majd csak jövő hétfőn lesz kész. Nem jött meg a menstruációm már 3 hónapja,és nagyon

durván elkezdtem hízni.

2011. jún. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én voltam 2 évvel ezelőtt, mert nem akart összejönni a baba, és menses előtt barnáztam pár napig, ami nagyon zavaró volt (Előtte 5 évig szedtem fogamzásgátló tablettát.)


A hormonvizsgálaton megállapították, hogy alacsony a progeszteron szintem. A ciklus 23. napján 2.1 volt, ami nagyon alacsonynak számít, és ezért nem sikerül a teherbe esés. Closy tablettát kaptam, de mivel akkor volt volt légyszámleépítés a munkahelyemen ezért nem szedtem be. Azóta megint minden oké, visszamentem a nődokihoz, felírta újra nekem a Clostyt-holnap kezdem a szedését.


Remélem mostmár segíteni fog és összejön a baba:)

2011. jún. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Előző hsz-ónak üzenek, a 2,1-es progeszteron azt jelenti, nins peteérésed.

Többi hormonod jó lett? Ciklusod normális?

2011. jún. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia, előző vagyok.


Tudom, hogy nagyon alacsony, kaptam rá gyógyszert, Clostyt. A többi eredményem mind jó lett, napra pontosan mindig megjön a mensesem.

2011. jún. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
jah és még annyi, hogy az ovulációs teszt kimutatja nálam a peteérést-viszont szerintem nem élég ahhoz, hogy beágyazódjon:(
2011. jún. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!