Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok, vagy esetleg...

Terhes vagyok, vagy esetleg hormonális probléma okozza az alábbiakat, vagy más?

Figyelt kérdés
A legutóbbi menstruációm július 12-én kezdődött,általában 32-33naposak a ciklusaim(januárban hagytam abba a fog.gátlót,azóta minden hónapban normálisan menstruálok).Tehát ebben a hónapban 12.-13-a körül vártam,azonban 11.-én kezdödött valami menstruációnak nem nevezhető rózsaszínes -barnás nagyon csekély mennyiségű folyás,ami 3napig tartott(ilyen nekem soha nem volt még), s azóta semmi jele a "normális mensesemnek"!Semmilyen érzésem nincs, maximum a szédülés.Mintha kicsit duzzadt lenne az alhasam. Tesztet csináltam 15-én reggel és tegnap este,mindkettő egyértelmű egycsíkos lett! Szóval most mi is lehet a gond?
2011. aug. 18. 12:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Menj el dokihoz, mert lehet baba, és lehet hormonzavar is. Ha 11.én a rózsaszínes folyás a beágyazódás miatt lett volna, akkor megeshet hogy a teszt még nem mutatja ki.

2011. aug. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!