Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 16. -án vettem be az utolsó...

16. -án vettem be az utolsó szem clostit.22. étől majd le szakad a derekam és a hasam alja elvileg tegnap volt peteérésem. Mitől lehet ez a görcsös fájdalom? Olyan mintha megakarna jönni.

Figyelt kérdés
2009. márc. 25. 11:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogy annyira beindította a peteérést. Uh-on nem nézett a doki? mennyi tüsződ lett és mekkorák? Én is most szedem, ma van az utolsó napom és a 12. nap megyek uh-ra.
2009. márc. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem voltam még orvosnál.Nem monta hogy menjek vissza uh-ra.
2009. márc. 25. 14:24
 3/4 A kérdező kommentje:
Neked volt valami mellékhatása?
2009. márc. 25. 14:43
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem abba is kellett hagynom, mert túl lettem stimulálva(5 nagy tüsző), de nem estem teherbe,sajnos!

Az nem jó, ha a dokid nem követi UH-gal nyomon!

Egyébként 2 hónapig szedtem és nekem is folyton "majd le szakadt" a derekam és a mellem már középidőtől eszméletlenül fájt, sőt pisilni is sokat jártam, így mindig úgy gondoltam, na ez most baba!Hát sajna nem az volt, hanem valószínű a closty " mellékhatás".Sok sikert neked!

2009. márc. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!