Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 16 éves koromban jobb oldali...

16 éves koromban jobb oldali méh- cisztával megműtöttek, utána nagyon hosszú ideig fogamzáshátlót szedtem. Már lassan egy fél éve nem szedek semmit, és nem is védekezünk, mégsem tudok teherbe esni. Ez normális?

Figyelt kérdés
2011. jún. 24. 14:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia nekem semmi bajom nincs kivizsgáltattam magam legfeljebb csak a sok stressz miatt de én már 10 hónapja nem esek teherbe.Ha telik az egy év a páromat is ráveszem.

Ez még lehet normális időnek mondani. Ha az egy évet meghaladja akkor már nem normális.

2011. jún. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem normális! Mi 11 hónapig próbálkoztunk sikertelenül, mondtam is a páromnak, hogy szeretném, ha a következő hónapban ő is kivizsgáltatná magát (meg persze én is). Addigra már feladtam a reményt, hogy sikerülni fog. Olyannyira, hogy amikor már 2 hete isznyatosan feszültek a melleim eszembe sem jutott, hogy terhes lehetek, pedig előtte minden hónapban csináltam tesztet :) Ma már 5 hónapos a babánk, és komolyan mondom néha még most is hihetelen, hogy sikerült. Ne add fel, és nyugi!
2011. jún. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon nagyon szépen köszönöm a válaszokat. Esetleg valami vitamint tudtok ajánlani? Olyasmit mint az Elevit?
2011. jún. 24. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!