Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Reggel teszteltem pozitívat....

Reggel teszteltem pozitívat. Már 2-3 napja érzem hogy éles fájdalom nyilal le a petefészkemből a combom felé. Normális ez? Fáj a derekem ha jobb oldalt fekszem jobb oldalt fáj ha baloldalt akkor ott. Ez a terheségtől van vagy valami baj van?

Figyelt kérdés
2008. dec. 18. 10:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Semmi baj, ez természetes!

Én tegnap reggel teszteltem pozitivat! :) Még fel sem fogtam!

Nekem is görcsöl eléggé a hasam, éjszaka felkeltem mert annyira görcsölt, hogy azt hittem nem bírom ki, de reggelre elmúlt :)

A görcsök rajtam vannak mindig néha alig érzem, néha erősebben!


Gratulálok nekünk! Boldog babavárást mindkettőnknek!!! :)

2008. dec. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ:)

Boldog Baba várást és Boldog Karácsonyt!(szerintem mindkettönknek felejthettetlen lesz) :)

2008. dec. 18. 11:13
 3/4 anonim ***** válasza:
Ugyanezt ereztem en is, kiszakad a petefeszkem, mintha fel lettem volna fazva. A pozitiv teszt utan kb. meg ket hetig ereztem ilyet, aztan magatol elmult. Teljesen rendben voltunk mindketten, egeszsegesek:) Gratulálok:)
2008. dec. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is éreztem menstruáció szerű görcsöt, kb. 2-3 hétig, aztán elmúlt. Olyat is éreztem, mintha peteérésem lenne, de az is elmúlt. Nagyon gratulálok mindkettőtöknek a babához :) A karácsony nekünk is örök emlék lesz a kicsi pocaklakó miatt :)


15 hetes "fél"anyuka :D

2008. dec. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!