Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Veletek hogy volt? Érzitek...

Veletek hogy volt? Érzitek 5-6-7 hetesen már, hogy lakik odabent "valaki"?

Figyelt kérdés

Olyan érzés, mintha picit feszülne a hasam, vagyis azt érzem, hogy "van".

Nektek milyen volt??

6 hetes vagyok.


2011. jún. 24. 16:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze, ez normlis. Egész sokáig éreztem olyan gyenge menstruáció szerű húzódást az alhasban. Legalább tudtam, hogy tényleg terhes vagyok.
2011. jún. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
10 hetes vagyok, de nem érzek semmi extrát.
2011. jún. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én a szagokat, illatokat éreztem intenzívebben. A másodiknál teszt nélkül tudtam, hogy ő van.
2011. jún. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is 6 hetes vagyok. Tegnap teszteltem pozit:) Amíg nem látom uh-on, hogy jó helyen van-e kicsit ideges vagyok. Nagyon erős lett a tesztem, erősebb a t mint a c csík.

Én is érzem az alhasi feszülést és mensis görcsöket. Kedves kérdező Te voltál már uh-on?

2011. jún. 25. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Kedves utolsó. Nem, még nem voltam, én is ideges vagyok amíg nem látom hogy jó helyen van-e. Szerdára van időpontom. Alig várom..Neked milyen tüneteid vannak?

Nálam se mellfeszülés, picit néha érzékeny a mellbimbóm, főleg tusolásnál, hamarabb megéhezek, és az éhséget már nem bírom ki órákig:)

2011. jún. 25. 10:29
 6/7 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Nekem nagyon fájnak a mellei, alig lehet hozzá érni, aludni is cicitartóban alszom. Émelygek de még nem jellemző. Fáradt vagyok, de viszont éjszaka nem bírok aludni és hasmenésem is van:( Mensis görcsök és derékfájás. Itt a tesztem tegnapi:

[link]


Remélem mindkettőnknek rendben lesz minden:)

2011. jún. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jaj neharagudjatok bunkó voltam. Mindenkinek aki babás remélem minden rendben fog menni és egészséges babucik születnek.
2011. jún. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!