Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 27 hetesen mennyire érzitek a...

27 hetesen mennyire érzitek a babátok mozgását? Nagyon erőteljes már vagy még nem sokat változott az első mozgásokhoz képest?

Figyelt kérdés
Én nem sokkal érzem intenzívebbnek, mondjuk van rajtam jó pár kiló plusz, és minden rendben a doki szerint is, csak kíváncsi vagyok hogy más hogy érzi?
2011. ápr. 22. 12:45
 1/8 anonim ***** válasza:

Egyértelmüen erőtleljesebb!

amikor méhszájon rúgdos- övön aluli.-

a lábaival egész a bordáim alatt tapos

és amikor fészkelődik azt is tökre lehet érezni.


27+6 kismama.

- vékony testalkat -

2011. ápr. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hát én sem vagyok nádszál, sőt, kb 20 kg felesleg van rajtam. Voltak hetek, amikor jobban éreztem, de most alig-alig. Tegnap voltam az orvosomnál, minden rendben van, de mondtam neki h alig érzem, sőt elég lustácska, nem mondott rá semmit. Van már egy 19 hónapos kisfiam, ő ugyanezt játszotta el velem...az őrületbe tudott kergetni, de most az öcsikéje is!!!

26+5 hetes km.

2011. ápr. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
haaat nekem eleg sokat mozog!!!!szet rugja a bordaimat !!! az nem kellemes erzes!!:)de a lenyeg hogy imaaadom!!!26hkm
2011. ápr. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is 27 hetes vagyok, pici súlyfelesleggel. Rengeteget mozog a babám, rúg jobbról-balról, alulról-felülről. Ma pedig egyenesen be van indulva, reggel óta nincs megállás :-)
2011. ápr. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

28 hetesek vagyunka leányzóval, 13 (!!!) plusz kiloval.

Erőteljesebben rugdos, ha éppenséggel van kedve megmozdulni. Az elmúlt 2 napban alig mozog, bár ebben közrejátszik az is, hogy a múlt7et korházban töltöttük, mert úgy gondolta, elindul a nagybetűs élet felé.

Orvosom szerint midnen rendben, az eredmények nagyon jók, nincs semmi gond már. Egyenlőre a 10 körmömből eddig 6ot rágtam le az aggódás miatt.

2011. ápr. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem is van 15 plussz kilóm.Nem olyan erőteljesen érzem,tehát nem érzem,hogy majd szétrugja a bordám,de érzem hogy merre mozog:)Szerintem biztos közrejátszik a túlsúly és a lepény helye.26 heteske
2011. ápr. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nekem rengeteg pluszom van, örök életemben kövér voltam, a doki mondta is, hogy a hasamon lévő hájréteg miatt nem fogom annyira érezni a baba mozgását. Persze én is érzek valamit, de nem úgy, hogy "jaj most megrugodt" ha nem figyelek oda nem is érzem. Az első megmozdulását is csak későn vettem észre 23 hetesen. elől van a méhlepényem is, ez is közre játszik. Én remélem, hogy az én babámmal sincs semmi baj, csak tényleg a plusz kilók miatt nem érzem annyira. Én még olyan buborékosat érzek most is, így külön nem érzem, hogy ide rugna, oda rugna
2011. ápr. 22. 16:46
 8/8 anonim ***** válasza:
16:29-es vagyok!Nekem a mellső falon tapadt a lepény,de mint írtam,én se érzem még nagyon erőteljesen.Boldog babavárást!!
2011. ápr. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!