Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek-e terhes petefészekcis...

Lehetek-e terhes petefészekciszta ellenére és ettől fájhat az egész hasam alja?

Figyelt kérdés
Tüneteim a következők: fejfájás,jobb mellem két oldala fáj,alhasi fájdalom a petefészkeknél és a méh közelében,rózsaszínes véres folyás,derékfájás,hirtelen megszédülés,ritka hányinger a kávétól,cigitől!
2011. jún. 24. 16:54
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Mikorra kellenne megjojjon? En ciszta mellett maradtam terhes, a terhesseg 3. honapjara elmult magatol a termelodo progeszteron hatasara.
2011. jún. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Először is köszönöm válaszodat!2 hete volt meg,de akkor sem rendesen,csak pecsételt és amikor kicsit nehezebbet emeltem,akkor véreztem jobban! De tegnap reggel óta folyamatosan szúr,néha begörcsöl a két petefészkem meg a méhemnél,tegnap este óta pedig rózsaszínesen pecsétel! Szerinted ez mit jelent?
2011. jún. 24. 20:48
 3/20 anonim ***** válasza:
Huu hat nem tudom mit mondjak, szerintem menj el egy nodikohoz, mert nem normalis, hogy most ujra verezgetsz. Nekem mikor cisztam volt, akor fajt az oldalam, gorcsolgetett, menzi utan 2 hettel ujra vereztem. Terhessegi tunetem pedig az alhasi, derektaji fajdalom volt, de akor szerencsere nem vereztem. De egyebkent gyanitod, hogy babat varhatsz?
2011. jún. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Erosen faj a hasad? Szerintem akor menj be akar ugyeletre is, ha nem fogad az orvos, nehogy mehen kivuli terhesseged legyen, vagy a ciszta legyen becsavarodva!

Nem akarlak megijeszteni, csak en igy tennek a helyedben.

Jobbulast!

2011. jún. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszaitokat! Nem tudom mit gondoljak...már több mint másfél éve rajta vagyunk a babaprojekten párommal,de ez idő alatt egyszer sem sikerült! :( Pedig nagyon szeretnénk! Csak azért gyanítom hogy terhes vagyok,mert eddig ilyen nem volt,hogy rózsaszíneztem,meg semmi ilyen tüneteim nem voltak,csak fejfájás!
2011. jún. 25. 18:09
 6/20 A kérdező kommentje:
nem erősen fáj,csak tompán érzem és szúrni is szokott!
2011. jún. 25. 18:14
 7/20 anonim ***** válasza:
Es cisztarol tudsz, hogy lenne a petefeszkedben? Most mi a helyzet, verezgetsz meg?
2011. jún. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
igen vannak cisztáim mindkét petefészkembe 4-5 mm-esek! :( Igen,vérezgetek.
2011. jún. 25. 18:26
 9/20 Manka68 ***** válasza:

Hormonproblémától is lehetnek ilyen tünetek, és a ciszták is azt jelzik, hogy vmi nincs veled rendben. Keress egy endokrinológust (hormondoki), egy vérvételből megmondja, van-e ilyen problémád, és meg tud szabadítani a cisztáktól műtét, fogamzásgátló és hormonok nélkül.

Nekem a hirtelen hormonesés mensi előtt okozott olyan rosszullétet, hogy az ambulancián kötöttem ki vakbélgyanúval. :-(

De csak a hormonjaim szórakoztak. :-(

2011. jún. 26. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Már voltam endokrinológián,terheléses cukorvizsgálaton,sima vérvételen...minden vizsgálaton...és már 1éve csak orvostól orvosig küldenek! Beleuntam! 20évesen ott tartok,hogy amiért az orvosok szórakoznak nem lesz soha gyerekem!!!!!!!!
2011. jún. 26. 14:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!