Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki a terhesség ellenére is...

Aki a terhesség ellenére is menstruált milyen jellegű volt? Élénk vagy barnás? Pozi teszt elött vagy után jött meg?

Figyelt kérdés
2011. szept. 27. 18:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanolyan piros volt, mint előtte bármikor. 2* is megjött mire kiderült, hogy terhes vagyok (akkor voltam 9 hetes). Akkor is csak azért mentem orvoshoz, mert korábbi petefészek gyulladás miatt kontrollra kellett mennem.
2011. szept. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
:)
2011. szept. 30. 17:17
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem is volt egyéb tüneted,semmi?
2011. szept. 30. 17:18
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem gondoltam, hogy terhes lehetek (fogamzás gátlót szedtem) napra pontosan megjött, de rövidebb ideig tartott a szokásosnál, és kevesebb volt a mennyisége is. Rutin vizsgálatra mentem, akkor mondták, hogy baba van a dologban, és nem is kicsi. Akkor volt 15 hetes. utána még 1x megjött. Így utólag tudom, hogy voltak tüneteim, de mivel meg sem fordult a fejemben, így nem gyanakodtam.
2011. szept. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Utólag visszagondolva annyi, hogy állandóan álmos voltam és nem értettem miért, mert nem vagyok egy nagy alvó. Más semmi, ja és még utána is megjött kétszer, bár a 4. mensi már sokkal kisebb mennyiségű volt.
2011. szept. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Furcsa mert a az utolsó 2 hónapbana szokásostól eltérően 32 napra jött meg,valamennyivel kevesebb volt és nem görcssöltam!Elvileg holnap lesz az ovum,de már vagy 5-6 napja fáj a cicim,a mens elött szokott néha!

Tudom a legtisztább az lenne ha tesztelnék,de már annyi csalódás volt.....biztos egy csík lenne!Várok pár napot hogy alakul a cici,meg lesz-e más,aztán tesztelek!

2011. szept. 30. 19:22
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is csatlakozom. Mert az a furi nálam, hogy aludnék állandóan, meg olyan étvágyam lett:) Bár nekem is megjött, de azóta folyamatosan fáj a cicim, és menstruációs görcsöket is érzek. Nekem már van egy kisfiam, és a tünetek ugyaz ez volt, bár akkor nem jött meg.
2011. okt. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok, teszteltetek?
2011. okt. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!