Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csajok mutatnátok nekem...

Csajok mutatnátok nekem sikeres görbéket?

Figyelt kérdés
Szeretném tanulmányozni és veletek örülni :)
2011. jún. 24. 17:04
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
nekem is megnyitotta :) jaj de szép! szívből gratulálok :) én amúgy csak most kezdtem el vezetni és szerintem nagyon izgalmas :) mi 5 hónapja próbálkozunk..
2011. jún. 25. 13:53
 12/17 anonim ***** válasza:
Én 22 hetes babás vagyok és a görbémen nem lenne mit nézned, mert stabilan 36.3-36.4 folyamatosan, már lassan egy éve (kivéve, amikor beteg voltam). Mégis sikerült :) Gyógyszer, rásegítés nélkül.
2011. jún. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Szívből gratulálok!Amúgy a gyógyszerekben én sem hiszek,barátnőm is szedett Elevitet,szegényemnek elment a babája..Régen se voltak gyógyszerek,sőt régebben több olyan nő volt még akinek elég hamar összejött.A gond szerintem az most,hogy nagyon stresszes világban élünk már,és az ételek minősége amit a boltban kínálnak...Ja,és szerintem a dohányzás és az ivás sem befolyásolja úgy mint a stressz,én egyiket sem űzöm hál isten :)
2011. jún. 26. 15:36
 14/17 anonim ***** válasza:
Szia én a görbés vagyok köszönöm szépen és kivánom hogy mihamarabb összejöjjön a baba irj majd mizus veled és drukkolok.
2011. jún. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%

A dohányzás szerintem sem befolyásolja annyira, mint amennyire hangoztatják. Párom is, én is nagy dohányosok vagyunk, sőt, a nagyszüleinkig felmenően mindenki dohányos mindkét családban. Mégis egészségesek vagyunk mindketten, egészségesek a szüleink, és egészséges babát várunk.

22 (már 23) hkm

2011. jún. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

ma 12:57



Hát ja, mindenki úgy nyugtatja meg a lelkiismeretét, ahogy tudja...

2011. jún. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
12:53-as,köszönöm :)megmutatnád a görbédet?én pont most vagyok termékeny :)
2011. júl. 1. 23:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!