Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor lehetett a peteérésem a...

Mikor lehetett a peteérésem a gorbém alapján?

Figyelt kérdés
[link]
2009. márc. 25. 13:16
 1/6 anonim ***** válasza:
33%

Bocsi, nem akarlak elkeseríteni, de ez Nekem nagyon egysíkú görbének tűnik, amiből egyértelműen nem derül ki, hogy mikor volt PÉ-ed. De ez még nem jelenti azt, hogy nem volt. Összehasonlítás képpen belinkelem a saját görbémet:

[link]

Nekem a 17-18. napon lehetett. Remélem kicsit segít.

2009. márc. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Egysikuuuuuuuuu?
2009. márc. 25. 13:47
 3/6 A kérdező kommentje:
azèrt koszi
2009. márc. 25. 13:47
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, vagyis nincs se nagy visszaesés, se nagy felugrás. Megnézted az Enyémet?
2009. márc. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igen megnèztem.De nekem mindig ilyen fokozatosan emelkedik.Azèrt 36.4-5 rol emelkedett 36.8-9 re.Egysikunak azèrt nem mondanàm ha folyton 36-on lenne akkor igen de igy azèrt nem mondanàm egysikyunak

mindegy te legalàbb vetted a fàradtsàgot ès megnèzted koszi

2009. márc. 25. 14:01
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem olyan nagy baj, ha lassan emelkedik. Nem törvényszerű a nagy ugrás. A 11. napon lehetett pé. Nekem is pont 36,4-ről szokott felmenni 36,8-ra,és egyszer már összejött a baba, csak aztán nem maradt meg.
2009. márc. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!