Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A megadottak alapján mikor...

Picur014 kérdése:

A megadottak alapján mikor csinálhatok tesztet? Lehetett e peteérésem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Nekem 1 olyan gondom lenne h tervezzük a férjemmel a babát! És én nem szoktam számolgatni a ciklusomat! Meg ilyenek! Végülis a kérdésem a következő: júli05-én volt az uccsó mensim 15én próbálkoztunk először lehetséges e h benne voltam az időbe hogy összejöjjön a baba? És kb mikor csinálhatok tesztet? A hasam enyhén görcsöl! Annyira izgulok!Vajon sikerült? De beleélni se akarom magam! Hátha nem sikerült!

Légyszi segitsetek!A várakozásnál rosszabb nincs!!!


2011. júl. 19. 21:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha 28 max 30 naposak a ciklusaid, akkor jó esélyed van rá, hogy sikerült. Ha teherbe estél sem attól görcsöl a hasad, 4 nap alatt nincsenek még tünetek. Ha nem jön meg, akkor valamikor aug. 1 hetében tesztelj.
2011. júl. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia. 10 ciklus nap voltatok együtt, ami elég korai. Utána már nem voltatok együtt? Átlagban a 14 nap környéke a legvalószínűbb idő a teherbeesésre. Akkor érdemes tesztelni, amikor már késik a mensid.
2011. júl. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a peteérés miatt görcsöl a hasad.
2011. júl. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem várd meg a következő mensid,ha nem jön meg akkor tesztelj.Most még biztos nem mutatná ki a teszt.
2011. júl. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2011. júl. 20. 21:19
 6/8 A kérdező kommentje:

a második válaszadónak:

nem csak akkor voltunk együtt hanem 1-2naponta!

Akkor megint csak a várakozás marad!

nem baj!azért köszi!

És drukkoljatok légyszi!! :)

2011. júl. 20. 21:39
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia,na mi lett az eredmény?
2011. aug. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szia! Sajnos megjött!ugyhogy folyt.köv.!Reméljük sikerül! Csak ez a várakozás!ujjabb 1 hónap telik el!De nem görcsölök rá! És reméljük 1 hónap mulva már azt irhatom hogy igen sikerült!
2011. aug. 4. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!