Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma vagyok a ciklusom 14....

Ma vagyok a ciklusom 14. napján, de már 3. napja, hogy tojásfehérjés nyákot találok az alsóneműmön. Akkor most valahogy van/volt a peteérés?

Figyelt kérdés
28 naposak a ciklusaim. Amikor észre vettem, hogy milyen a nyák, rákapcsoltunk a babaprojectre és minden nap szexeltünk. Eddig 36,6 volt a hőm, ma már 36,7. Mit gondoltok, esélyes? Külömben 2-3 naponta vagyunk együtt, de most minden nap. A továbbiakban is legyünk együtt minden nap?
2009. márc. 25. 15:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem az a tuti, hogy amíg a tojásfehérjét tapasztalod, és nem ugrik fel a hőd látványosan, addig próbálkozzatok. Az egy tized még nem olyan nagy emelkedés, viszont ha naponta mindig kúszik feljebb, akkor már lehet sejteni, hogy meg volt.
2009. márc. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Grófházy ***** válasza:

Nem kell minden nap együtt lenni,mivel a kis spermák odabenn jó helyen vannak és 72 órán át életképesek.

A férfiaknál 2 nap kell,hogy erős spermákat képezzenek.

Jobb ha ő is pihen,és így jobb minőségű anyaghoz jutsz :)

Csináltál estleg ovu tesztet?

mi a pizitív napon nem voltunk együtt,hanem a köv.napon,mivel a pozitív eremény(Lh csúcsot mutat) után 24-36 órára következik be az ovuláció.

Nekünk bejött a taktika :)

És célszeű szex után legalább fél órát nyugodtan fekve maradni,hogy nyugodtan mehessenek e a dolgukra a kiskatonák...

2009. márc. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


2.nak nem használok ovu tesztet. Ha most így nem jön össze a baba, akkor a következő hónapban megpróbálom.

2009. márc. 25. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!