Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet így szoba biciklizni?...

Lehet így szoba biciklizni? Még nem tudom hogy babás vagyok-e mert a doki még nem tudta megerősíteni hétfőn voltam dokinál és azt mondta hogy lehet babás vagyok menjek vissza egy hét múlva.

Figyelt kérdés

Egy hete vettem egy szoba biciklit mert fogyni szeretnék min 20-25 kilót egy hete tekerem napi 15-20km és hétfőn kiderült hogy lehet hogy babás vagyok.

Ha babóm lesz lehet a terhesség alatt szoba biciklizni?

Ha nem vagyok mégsem babás akkor nem árt a teherbeesés szempontjából ha minden nap tekerem?


2009. márc. 25. 17:12
 1/3 A kérdező kommentje:
Senki nem segít, jaj de szomorkás vagyok :-((((((
2009. márc. 25. 18:11
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha összejött a baba, gratulálok! A szobabiciklidből se kell szobainast csinálnod, legfeljebb az első néhány hétre! Nekem a védőnő a 12. héttől "engedélyezte" a szobabiciklit, naagy örörmömre, de azért a 15-20 km lehet, hogy egy picit sok lesz! Meg a durva hegymenetet is hagyd ki, de egyébként nyugodtan tekerj, amíg jól esik!

A sima bicózást azért szokták inkább nem javasolni, mert ha a kismama megborul a bicilkivel, okozhat komolyabb sérülést. De a szobabicajjal csak nem fogsz felborulni, elütni meg tuti nem fognak :)

Üdv 23hetes km

2009. márc. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Szia.

Köszönöm szépen nagyon aranyos vagy , és remélem tényleg babós vagyok , és örülök neki hogy lehet bicajozni és tényleg nem fog elütni senki, neked nagyon boldog babavárást. :-DD

2009. márc. 26. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!