Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan vezessem fel páromnak...

Hogyan vezessem fel páromnak a baba témát, ha mostanában nem került szóba a gyerekvállalás?

Figyelt kérdés

Párom 26, én 22 éves vagyok. Három éve keményen melózom, hogy meglegyen mindenünk (a párom is), régebben beszéltünk róla, hogyha kialakult a környezetünkben minden, akkor jöhet a baba.

(Májusban lesz az esküvőnk.)

Mostanában egyre jobban vágyom egy babára, szinte minden éjjel azt álmodom, hogy várandós vagyok. Valamelyik nap számolgatásba kezdtem és a lakáshitelt megpróbáltam összeegyeztetni a babával és addig kalkuláltam, hogy minden kialakult. Lényegében csak egy kicsit kellene visszább vennünk a mindennapi életünkből és bevállalhatnánk a picit.

Hogyan hozzam fel a páromnak, hogy szeretném, ha elkezdenénk a próbálkozást? Engem nem zavarna az sem, ha májusra nem férnék bele a ruhámba. :)


2011. jan. 18. 21:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Őszintén beszélj vele a témáról.

Mi is hasonló cipőben járunk. Hitelünk van még 1 kevés, és a párom addig nem akart gyereket, amíg vissza nem fizetjük. Nálunk viszont "becsúszott" a baba. Amikor megtudta, nagyon örült neki, mint ahogyan az egész családunk. Szóval teljes a boldogság, esküvőnk februárban lesz, kissé gömbölyödő hassal, de nem zavar.


Remélem sikerül megbeszélnetek! Sok boldogságot az esküvőhöz!

2011. jan. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igy voltam en is,egyszeruen rakerdeztem mikor szeretne babat,a valasz+nem tudom+ hat jo akkor a naszejszakan mar nem vedekezunk,igy is lett.

Nem sokat szoktam kertelni,nekem egy elhatarosom volt csak,az eskuvo elott nem akartam babat.

2011. jan. 19. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!