Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma lett poz. A tesztem (28...

Ma lett poz. A tesztem (28 napos ciklus) mára nem vártam, de most egy kicsit aggódom. A munkahelyemen egészségre káros anyagokkal dolgozok. Az Uh még biztos nem mutatna semmit így ki sem írnak de félek hogy valami baj lesz. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2009. márc. 25. 17:26
 1/4 anonim ***** válasza:
46%

Gratulálok.


Szabi, ha lehet. Vagy valami "kamu" indokkal vetesd fel magad táppénzre. Egyébként ha jó háziorvosod van, megérti a helyzeted és felvesz minden különösebb kötekedés nélkül.

1-2 héten belül, pedig már az UH is igazol majd.

Most a bébi egészsége a legfontosabb szerintem. A munka hanyagolandó... ha ilyen jellegű.

2009. márc. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nőgyógyász vérvételből megtudja állapítani a terhességet, majd az ő javaslatára a háziorvos vesz fel addig táppénzre, amíg nem állapítható meg a baba szívhangja.(6-7 hét). Utána már felvehet a nőgyógyász. Szia
2009. márc. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp azonnal táppénz! A veszélyes anyag ártalmas lehet a babára, most fejlődik ki minden fontos szerve!

A háziorvos ki fog írni!

2009. márc. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló volt a szitu én elmentem a nődokihoz és mondtam hogy pozitív lett a tesz, és hogy milyen a munkahelyem. tp-re vett 2hét múlva kellett ultrahangra mennem, azóta is tp vagyok.(27 hete) üdv a pocakosok táborába
2009. márc. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!