Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon valószínűtlen, de...

Nagyon valószínűtlen, de lehet, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Április végén voltam együtt barátommal, védekeztünk óvszerrel és előtte héten kezdtem el szedni fogamzásgátlót is. Nem vettük észre, hogy a gumi lecsúszott volna, vagy ilyesmi. Utána, mikor abbahagytam a gyógyszert, meg is jött, de alig véreztem, ami nálam elég ritkaságszámba megy. (plusz csak 3-4napig, átlag 6-7)

Nem érzem magam azóta sem rosszul,(nincsen reggeli rosszullét v ilyesmi) viszont sokat híztam főleg hasra de combra is, mostanában salátákat és édességet jobban kívánom mint régebben a szószos nehezebb kajákat és sós ételeket. A hátam is eléggé fáj az elmúlt időben, és most megint megjött, időre, de megint csak éppen hogy vérzek.

Mivel én nagyon parás vagyok, az elmúlt hónapban négy tesztet is csináltattam, mind a négy negatív lett. Mégis nem tudom mire vélni ezt a hasra hízást és a nagyon pici vérzést. Mit tudok csinálni, hogy megbizonyosodjak, hogy nem vagyok terhes? Nem tartanám meg a babát, mivel alig múltam húsz éves, dolgozom és saját magamat is nehéz ebből a pénzből ellátni, de félek, hogy kifutnék az időből, ha továbbra is csak magamban aggódnék.


2011. jún. 25. 22:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A fogamzásgátló hormontartalma okozza a hízást és a csökkent vérmennyiséget. Szedd rendesen, pontosan, és ne aggódj, nem leszel terhes.
2011. jún. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
azóta nem szedtem a gyógyszert, mert barátom külföldre ment, így nem találkozunk..
2011. jún. 25. 23:03
 3/6 anonim ***** válasza:
"Mit tudok csinálni, hogy megbizonyosodjak, hogy nem vagyok terhes?" >> elmenni a nőgyogyóhoz, és kivizsgáltatni magad, ha ennyire parázol, de előtte tájékozódnod kellene a fogamzásgátló mellékhatásairól...
2011. jún. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is menj orvoshoz,és ne szedd össze-vissza a tablettát,mert kicsinálja a szervezetedet.
2011. jún. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

először is: nem vagy terhes (lásd 4 negativ teszt)! A fogigátló miatt lett kevesebb a vérzésed (előfordul, tök normális) és a hormonok miatt hízol.

Ha most nem szeded, akkor sincs semmi baj, ha a párod hazajön, védekezzetek máshogy.

2011. jún. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mielőtt elkezdetem volna szedni a fogamzásgátlót 5 naposak voltak a vérzéseim, majd le szakadt a derekam és a hasam is mindig görcsölt. Amióta szedem a fogit csökkent a vér mennyisége, csak 4 napig tart, és a fájdalmak is emberibbek, van hogy nincs is. Hízni én is híztam. Szóval nyugi, nincs semmi baj.
2011. jún. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!