Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teszteltem clearblue compactal...

Teszteltem clearblue compactal? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Ciklus 38. napján csináltam (kb 10 nap késés) negatív lett.

Nem tudom milyen erősségű teszt! 4 nap telt el azóta valószínü kedden tesztelek még egyet, milyen tesztet vegyek a legeslegérzékenyebb legmegbízhatóbb tesztet szeretném megvenni, melyiket mondjátok ennek?


2011. jún. 26. 13:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Szabályos 28 nap körüli ciklusnál 10 napos késés után már nincs különösebb jelentősége sem a teszt márkájának sem az érzékenységének.
2011. jún. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de nekem a ClearBlue mutatta ki legkorábban a terhességet. Már a nemvárt előtti napon erős pozitív lett. Volt olyan hónapom, amikor egy teszt negatívat mutatott, a ClearBlue pozitívat és 3 nap múlva megjött. Mivel 5 tesztem is volt pozitív, ezért baba biztos volt, csak felszívódhatott. Viszont, amikor a Gabriel teszt negatív volt már, akkor a ClearBlue még mindig mutatott hcg-t a szervezetemben. Véleményem szerint az egyik legjobb teszt. Ha nem késői peteérésed volt, akkor 10 nap után ennek a tesztnek ha halványan is, de mutatnia kellene valamit.
2011. jún. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia bízhatsz a clearblue compact ban mert én s azzal teszteltem kb 10-12 nap késésnél és kimutatta a babát 4 hetes voltam mikor sajnos elvetéltem.:S És utána pár nap múlva már negatívot mutatott.
2011. jún. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én ugyan ezzel teszteltem a nemvárt eső napján és egyértelműen kimutatta,hogy +++..
2011. jún. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
a cb. teszt a legmegbízhatóbb!!
2011. jún. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
én is így gondoltam csak vettem már régebbem Clearblue Vizuális +/- Terhességi Tesztet és nem jött ki még a teszt működését jelző csík sem. Bíztam benne és gondoltam most is azt veszek csak clearblue compactot de olyan furán jött ki az 1 csík is, ezért gondoltam hogy ismétlek. De ezek szerint ti is azom a véleményen vagytok mint én hogy az a legeslegjobb csak lehet pehhes vagyok és pont 2 hibásat is kifogtam.
2011. jún. 26. 15:21
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem meg megbízhatatlan sajnos.

Én többször jártam úgy vele egymást követő hónapokban hogy pozit jelzett mensi előtt és mégis megjött.

A régebbi verzióról beszélek ami 1500 körül van.

Van egy újabb verziója ami 1000 körül van és teljesen másképp néz ki, kisebb, na az talán megbízhatóbb.

Szerintem vegyél másik tesztet. Nem elég hogy megbízhatatlan még drága is. :(

2011. jún. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

GraviHcg tesztet vegyél.


2 kisfiú anyuja

2011. jún. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!