Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A clearblue teszt milyen...

A clearblue teszt milyen erzekenysegu teszt? 3 nap mulva kene megjonnie de mar nem birok varni. Reggel nem teszteltem, de most ugy tesztelnek egyet, erdemes most tesztelni vagy ilyenkor meg csak a reggelibol erdemes?

Figyelt kérdés

[link]

igaz csak 2 napja merem a homet.


2009. ápr. 27. 14:46
 1/6 anonim ***** válasza:

HÁÁÁÁÁÁÁÁÁT! Bocsi, de ebből a görbéből aztán igazán nem olvasható le semmi. Én május 1-re nem várom. Itt a görbém:

[link]

De már Én se igazán bírok Magammal, úgyhogy meg tudlak érteni. Neked van valami tüneted? Nekem nagyon viszketnek a mellbimbóim, és szombaton fájt is a mellem. Sűrű krémes folyásom van, más nincs.

Bocsi, csak ebbből a 2 napból még semmi nem állapítható meg. De a remény hal meg utolára. Drukkolok nagyon Magunknak.

2009. ápr. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Bocs hogy ezt mondom de szerintem most lehetsz 9 max 10. napon peteérés után. Lehet hogy lenne halovány csík, de többeknél ilyenkor még a nega teszt. Ha nem bírod tesztelj, de az eredmény még változhat a következő napokban!

És inkább reggel tesztelj ilyen kevés nap után, mert délután nem hiszem hogy pozit tesztelnék még.

Na de ha mégis tesztelsz, írd meg mi lett!

2009. ápr. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mivel eddig nem mérted a hődet, azt sem tudhatod biztosan, hogy mikor "nem kellene megjönnie" Hiszen nem tudod, mikor volt pé-d. Egyébkén a Clearblue 50-es érzékenységű, tehát a legkevésbbé érzékeny, de állítólag mivel más reagenst használ, mint a többi teszt, mégis ugyanolyan hamar kimutatja a pozitívat, mint a 20-25-ös érzékenységűek. Én még várnék
2009. ápr. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat! Tudom ebbol a gorbebol nem lehet semmit kovetkezteni, de koszi a tanacsokat. Szerintem akkor varopk meg es holnap reggel tesztelek egyet. Csak mar nagyon nem birok magammal. Amugy 16-an volt peteresem es mindig 28 naposak a ciklusaim. Az elso valaszolonak szerintem nagyon szepen alakul a gorbeje! Drukkolok! Neked hany napos a cuklusod es mikor fogsz tesztelni?
2009. ápr. 27. 14:56
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem még holnap is nagyon korai. Csak pénzkidobás lenne, majdnem biztos, hogy negatívat mutatna. Várj, minimum addig, míg már meg kellene jönnie, de inkább még a késés után is pár napot. Ha meg közben megjön, akkor nem használtál el feleslegesen egy tesztet.


Tudom, hogy könnyű mondani, hogy türelem, de hidd el, mi itt mindannyian türelmetlenek vagyunk.

2009. ápr. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

szia!


nekem a hőm és egyebek alapján/méhszáj és nyálka vizsgálat/ 11-12.napon volt pé-m,a clearblue 28.nap délután simán kimutatta


23hetes pocis

2009. ápr. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!