Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az lh teszt szerint nem...

Az lh teszt szerint nem egyértelmű, akkor most mi van?

Figyelt kérdés

Általában 30-34 naposak a ciklusaim, legtöbbször 31.

Ma vagyok a 16. napon és csináltam ma is ovu tesztet, de ez halványabb mint a tegnapi és mint a tegnap előtti.

Szóval a 14. napi lh tesztem lett eddig legerősebb, de mi a 13. napon voltunk együtt. (ekkor úgy is aludtam, és nem is folyt vissza semmi sem)

Azóta nem voltunk együtt, de a bal oldalam szurkál, mint általában pé előtt és a folyás is nyúlós, de még nem rugós.

Azt nem értem, hogy az lh teszt mitől halványabb, mert elvileg erősödnie kéne nem?

Vagy lehet volt pém a 14. nap és akkor lecsúsztunk? Hacsak nem élték túl a 13. napi katonák:-)

Vagy még lehet ezután pé és visszaerősödik a tesztcsík holnap?


2009. márc. 25. 23:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg nekem sosem lett pozitiv az lh tesztem es megis sikerult a baba. Ossze vissza jelzett. Olvastam itt, hogy van akinek delutan sosem lett pozitiv csak reggeli elso vizeletbol. Ha gondolod majd jovo honapba probald ki a reggeli vizeletet. Termeszetesen remelem nem lesz szukseg ra! :) Azt szoktak mondani, hogy akinel nem lesz sosem pozitiv azt a napot kell elcsipni amikor a legerosebb a csik es az utanna levot. Ne idegeskedj emiatt mert ettol meg siman osszejohetett a baba. A spermiumok ket napig is elelnek a petevezetobe a petere varva! Pozitiv tesztet kivanok neked.
2009. márc. 26. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!