Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vettem PG53 tesztet. Jövőre...

Vettem PG53 tesztet. Jövőre babát szeretnénk. A gond csak az, hogy nekem nem egyértelmű a teszt. Én kis köröket látok folyamatosan, párom szerint pedig egyértelműen termékeny voltam. Mennyire megbízható ez a mikroszkóp? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2009. nov. 4. 09:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát,nekem sosem volt egyértelmű,sosem láttam azt amit kellett volna,úgyhogy ovutesztre váltottam.Amikor teherbe estem,direkt megnéztem a PG-t hogy na most látnom kell valamit,de nekem akkor is csak ugyanaz a minta volt kivehető,mint addig.Sajnálom ha nem tudtam segíteni,de szerintem az ovutesztek (vizeletes) sokkal jobbak.
2009. nov. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem tiszta zavaros volt ez a PG53.Sose mutatott rendesen semmit.Hagytam porosodni a polcon.Amíg figyelgettem magam,nem jött a baba.Mikor nem érdekelt,egyből összejött.
2009. nov. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez egy semmire való "mikroszkóp"!! Térj át inkább az OVU tesztre mert az egyértelmű. Vizeletből kimutatja. Én Gabrielt használok. Nekem Bejött!
2009. nov. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia.Én azt javaslom,hogy dobd el és vegyél ovulációs tesztet,mi a mikroszkóppal 1évig bénáztunk,mert mindig össze vissza mutatott mindent,míg az ovutesztel 2hónap alatt sikerült , és már van egy 14hós nagyfiunk:D

Üdv

2009. nov. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok.Ne riadj meg a drága 5000 Ft-os ovulációs tesztektől,amiben van vagy 5 db,lehet a neten venni 90/db-ért akár 10db-ot,de 50db-ot is vehetsz.Pl. vatera.Ha ezzel kapcsiban segítséget szeretnél,szólj,és priviben megírom,miként vásárolhatsz.
2009. nov. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!