Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha nincs tüszőrepedésem,...

Ha nincs tüszőrepedésem, akkor mit tud tenni a doki? Mit adnak rá? Megírnátok, mit tegyek, el vagyok kenődve?

Figyelt kérdés

[link]


Ez már sztem a 2. ilyen hónapom, amikor van PÉm, de utána mégsem megy fel annyira a hő, hogy tuti tüszőrepi legyen.

Kisbabát szeretnénk, de valahogy úgy érzem, hogy nagyon nem akar összejönni. :(


2009. márc. 26. 08:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Letezik tuszorepeszto szuri. Uh-val kovetik a peteeresed es mikor a doki ugy latja, hogy eleg erett a petesejt akkor kapsz tuszorepeszto szurit. Ez egy olyan hormon injekcio ami segit megtrepeszteni a tuszot.
2009. márc. 26. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ! És azt jól látom, hogy valószínűleg nem volt tüszőrepedésem?
2009. márc. 26. 08:29
 3/6 anonim ***** válasza:
hát valószínű tényleg nem volt trepedés, de azt honnan tudod hogy egyáltalán pé volt? Ovu tesztet nem használsz?
2009. márc. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem használok, de éreztem és tojásfehérjás nyákom is volt, és a hőm is felment egy picit. Ebből gondoltam, de akkor az is lehet, hogy tévesen és mégsem volt?
2009. márc. 26. 09:49
 5/6 anonim ***** válasza:
Próbálj meg a jövőhónapban ovu tesztet használni, legalább látod hogy megindult-e valami, mert ha pé van csak nem reped meg az szurival orvosolható, de ha pé sincs az már más téma.Szerintem a jövőhónapot még próbáld ki így és ha nincs változás akkor menj dokihoz, akkor már legalább tudsz neki valami konkrétat mondani és ő majd tudja hogy mi a teendő.
2009. márc. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ok, köszönöm a válaszokat! :)
2009. márc. 26. 11:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!