Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha nincs tüszőrepedésem akkor...

Ha nincs tüszőrepedésem akkor mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Szeretnénk már babát.3 hete késik a menszeszem.8hónapja nem szedek fog.gátlót.Voltam ultrahangon,azt mondták,h nincs tüszőrepedésem,és h valami hormonális próblémám lehet.Mit lehet tenni?Esetleg ha valaki járt már hasonló helyzetben szívesen venném ha leírná vele mi történt.Köszönöm.
2011. szept. 30. 10:10
 1/10 anonim ***** válasza:

most hogy ezt leírtad, szerintem nekem is ez a problémám 2 hete késik de semmi jele, semmi fájdalom. amikor doki megvizsgált azt mondta, hogy a jobb petefészkem tele van tüszővel,megmutatta, én is megnéztem és volt vagy 10 db (vagy annál több)tuti, sok pici apró pont. félek, hogy nálam baj van és azért késik :(

nekem nem mondta, hogy ad be tüsző repesztőt, hanem haza küldött és felírta a clostit. na azóta se jött meg

:(((((((((

2011. szept. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az a sok pont nem véletlenül ciszták,mert akkor Pcos -van,a Clostitól meg még több cisztád lehet!Szerintem hormonvizsgálat kellene.Válts orvost.Én jelenleg 3x1 kell szednem,és tartok tőle hogy nem e sok,de a doki követi uh-on és tüszőrepesztőt is kapok,így hátha nem lesz gond.Mikor kell az orvoshoz visszamenned?
2011. szept. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A kérdezőnek is azt tudom mondani hogy mindenképp hormonvizsgálatra kellene menned és utána tudnak megfelelő kezelést adni.
2011. szept. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem volt olyan hónap amikor volt tüszőrepim volt amikor nem, elkezdtem az aviva tornát és onnantól kezdve minden hónapban volt, igazolta az uh-is, sikerült is a babásodás.
2011. szept. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
utolsó! otthon tornáztál vagy eljártál terembe?
2011. szept. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem jártam el sehová, internetről töltöttem le és itthon tornáztam, ezt nem lehet minden nap csinálni, meg van adva, hogy egy héten hányszor stb, minden attól függ, kinek miért van rá szüksége, le van írva benne, utána meddig nem lehet fürödni stb.
2011. szept. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nekem is megvan, de csak könyve én videón sehol sem találtam. köszi a választ!
2011. szept. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Itt a lényege

[link]

2011. szept. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ja értem, youtobon azt hiszem van videó
2011. szept. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

ilyenkor szoktak adni tüsző megrepesztő szert. Szuri azt hiszem. de érdemes lenne kivizsgáltatni magad hormonálisan előbb, sőt a szuri előtt biztos ezt fogja felírni a doki!

meg lehet kapsz peteérést serkentő gyógyszert, Clostilbegyt-t, és ha azzal sem jön össze.... akkor a továbbiak

2011. szept. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!