Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem baj, ha hőm már 4 napja...

Nem baj, ha hőm már 4 napja ugyonott áll?

Figyelt kérdés

Légyszi nézzétek meg, hogy ez mennyire bíztató Rám nézve:

[link]

Nagyon szeretnék már babát. Szerintetek mos összejöhet?

Köszi!


2009. márc. 26. 09:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem baj. A baj az lenne, ha elkezdene leesni. Tesztet mikor csinálsz? Mikor kellene megjönni?
2009. márc. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha a hőd magasan marad,akkor az jó.Te mikorra nem várod?Én 28-ra.Nekem fájdogál a hasam kb 2 hete,meg a derekam is.Neked van valami tüneted?Az Én görbém ilyen: [link]

Drukkolok,hogy baba legyen!

2009. márc. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
31-re nem várom. Félek tesztet csinálni előtte, meg még utána is, mert nem akarok csalódni. Vasárnap és tegnap éjszaka hánytam, ma ejjel is kicsit kavargott a gyomrom. Vasárnap görcsölt a méhem, hétfőn meg feszült, vagy húzódott. A melleim néha érzékenyek, főleg a bimbóm. Szinte mindennap észreveszem, hogy egy szál nyúlós szerű féhér valami van, de csak estére, és nagyon nyúlik és nagyon vékony. Ez mi lehet? Én is drukkolok mindnyájunkért.
2009. márc. 26. 09:31
 4/5 anonim ***** válasza:
Jé,de érdekes,pé-nél szokott lenni olyan nyúlós váladék,mondjuk az nem fehér,inkább átlátszó.Én csak annyit vettem észre magamon,hogy iszonyatosan fázós lettem.Állandóan meg akarok fagyni.Én majd csak vasárnap reggel tesztelek,ha addig nem jön meg.
2009. márc. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ez nem olyan, mint PÉ-kor, az valóban átlátszó és bőséges, de ez csak egy hajszál vékony kis fehér szál. Én mindig meg akarok fagyni, úgyhogy Nálam sajna ez nem mérvadó. Drukkolok Mindenkiért.
2009. márc. 26. 09:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!