Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 25 napos ciklus normalisnak...

25 napos ciklus normalisnak szamit?

Figyelt kérdés
mult honapban 42 napra jott meg,hozza kell tennem hogy cisztam van,es az orvos fogamzasgatlot irt fel,es most meg 25 napra jott meg! azt szeretnem tudni hogy akkor most a fogamzasgatlo rendezte a ciklusomat,vagy a kovetkezo havim mar megint ossze vissza fog megjonni?amugy csak a mult honapban kellet szednem a fogigatlot a ciszta miatt,mert babat szeretnenk! ugye ha csak egy honapig szedtem fogigatlot nem kell varnunk honapokat hogy ujra probalkozhassunk?
2011. jún. 27. 13:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Az a baj,hogy ezt még így nem lehet megmondani! Ahhoz még egy ciklust látni kellene. Ha a következő is kb. ennyire fog megjönni,akkor lehet,hogy kezd beállni!
2011. jún. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

hát ilyenkor ajánlatos legalább 1-2 hót várni

pláne a ciszta miatt is,

szerintem várj mert összekuszálódott a ciklusod

1-2 hót utána próbálkozhattok sikerrel remélem


szedj vmi terhesvitamint vagy folsavat, az a fontos !!

2011. jún. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem állandó 25 napos ciklusaim voltak, és ciszta mellett lettem terhes. 9. hétre felszívódott. Ha csak egy hónapig szedted a fog. gátlót, akkor szerintem nem kell várni a babával. Hogy rendeződött-e a ciklusod, azt egy mensi után nehéz lenne megmondani szerintem.
2011. jún. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!