Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan lehet teherbe esni?...

Hogyan lehet teherbe esni? Párommal szeretnénk gyerekeket - nagyon, körülbelül másfél éve nem védekezünk, mégsem estem teherbe. És menszesz után 14. napján érdemes csinálni, mert ez van leírva könyve, hogy ilyenkor fogékony a fogamzásra.

Figyelt kérdés
2009. márc. 26. 10:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Általában igen, egy 28 napos ciklusnál a 14 nap van peteérés, de ez mindenkinek más, van akinek később van, és van akinek ennél előbb!

Ha veszel ovu tesztet, akkor abból kiderül mikor van peteérésed! a nyákot is érdemes figyelni: a tojásfehérjés nyák jelzi a peteérést!

Dokihoz még nem akarsz elmenni?

egy év próbálkozás után szokták mondani hogy felkeresik a dokijukat! Szerintem érdemes lenne...

Én kb 8 sikertelen hónap után mentem és kiderült hogy nincs is peteérésem, kaptam bogyót és lett.. Tehát eddig feleslegesen próbálkoztunk!

2009. márc. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Hát így írja a nagy könyvbe! Egyébként ha minden rendben akkor ez így is van, de ha ti másfél éve próbálkoztok és semmi, akkor gyanítom hogy van valami gubanc! Orvosnál nem voltatok még? Mert az az első lépés. És otthon pedig önszorgalomból mérhetnéd a hődet és használhatnál ovu tasztet így mégjobban be lehetne lőni a peteérést. Ha va egyáltalán! És még sorolhatnám...
2009. márc. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

első vagyok! eszembe jutott valami:

Milyen sürün vagy együtt a pároddal?

csak mert halottam olyat is hogy egy év alatt nem jött a baba, elment dokihoz az illető, kiderült semmi baja! majd megkérdezte a doki a sok vizsgálat után hogy milyen sürün vannak együtt a babásodás céljából, és kiderült hogy csak heti egyszer kb.! szóval lehet ez is a baj...

Kétnaponta, vagy naponta sürüéggel javasolják a szexet, de ebben eltérőek a nézetek...

2009. márc. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
a 14. napba a menzeszt is számold bele!!!!
2009. márc. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Elég sűrűn vagyunk együtt az ágyban :) Nagyon jól megvagyunk gyütt. Voltam orvosnál, most rajtam a sor, folyamatban van a vizsgálat. Ha rendben talál engem doki, akkor páromat is kivizsgálják.
2009. márc. 26. 12:02
 6/15 A kérdező kommentje:
És az ovu tesztet hol lehet szerezni?
2009. márc. 26. 12:04
 7/15 Grófházy ***** válasza:

ovu teszte vehetsz rossmannban,Dm-ben,de nagyon drágák,és 5 db van benn.Tehát ha jókor kezdesz el tesztelni,akkor egy ciklusnyi.

Neten ezért az árért 20 db-ot kaphatsz.

Én teszveszről rendeltem.

drinoczi-t ajánlom.20 db + 5 terh.tesz 2600 Ft+postaktsg.

2009. márc. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
A 11:04-es válaszát megcáfolom!!!!!Egyáltalán nem biztos hogy gond van bármelyikőtökkel!!Mi 3 éve próbálkoztunk és most sikerült!!!Hidd el sokat számit a lelki,testi állapot.Ez tényleg igy van,most nem írom le hogy velünk mi volt de ez így van.Ne adjátok fel.
2009. márc. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Egészséges életmódot élünk. Mindketten sportolunk. Nem dohányzunk. Csak a bulikban iszunk alkoholt. Stresszmentes munkahelyen dolgozunk. Van súlyfeleslegük, nem hinném, hogy emiatt befolyásolná azt, hogy emiatt nem esnék teherbe. Lehet, hogy más pozícióban kell próbálni az ágyban, hogy jobban megfoganjon bennem a kicsike? Anyukám hallotta egyik ismerősétől, hogy ülve csinálták és teherbe esett a nő.
2009. márc. 26. 12:58
 10/15 anonim ***** válasza:
Én azt mondom, ha másfél év után nem jött össze, menjetek orvoshoz. Mi is hozzátok hasonlóak vagyunk: egészségesen étkezünk, nem iszunk sok alkoholt (csak alkalomszerűen, értsd havonta 1-2x), mozgunk, rendszeresen együtt vagyunk, mindketten nagyon testreszabott munkát végzünk, emiatt nem is érezzük azt stresszesnek (én kimondottan imádom a munkámat). Gyakorlatilag nem vagyunk betegek, én úgy kétévente influenzás vagyok, párom ennyire sem - ÉS MÉGIS. Nekem magas a prolaktinom. Honnan, miért, mitől -gőzöm nincs. De majdnem 3x-osa. Most már kezelnek és reménykedek. Na, de mindezt azért írtam le, hogy lásd: egészséges emberben is lehet hiba. Kívánom, hogy ne így legyen Nálatok!
2009. márc. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!