Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan lehet teherbe esni?...

Hogyan lehet teherbe esni? Párommal szeretnénk gyerekeket - nagyon, körülbelül másfél éve nem védekezünk, mégsem estem teherbe. És menszesz után 14. napján érdemes csinálni, mert ez van leírva könyve, hogy ilyenkor fogékony a fogamzásra.

Figyelt kérdés
2009. márc. 26. 10:49
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Egyik ismerősöm két évig próbálkoztak, miután összejött a kicsike, a másik ismerősöm meg fél évig. Mindkettőnek gyönyörű gyerekük van!

Köszönöm a válaszokat! Akkor ovi tesztet megveszem, és 14.napon meg nagyot dolgozunk rajta :) És türelmesen várjuk az orvosi eredményeket. Reméljük, hogy nincs bajunk, csak rossz időzítést kaptunk el, azt is remélem, hogy jó időzítést kapjuk el, méghozzá hamarosan! :) Majd írok az újabb fejleményekről!

2009. márc. 26. 13:53
 12/15 Grófházy ***** válasza:

Az ovuláció nem a mensi UTÁNI 14.napon van!vagyis csak akkor ha 28 naposak a ciklusaid

Ha nem 28 napos ciklusaid vannak akkor a köv.mensi első napjától visszaszámított 14.napon van

N

2009. ápr. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Sziasztok. Voltam orvosnál áprilisban, és két vérvételre küldött. Menszem harmadik napján és menszem első napjától a 20.napon kellett bemennem a vérvételre. Megkaptam mindkét vérvétel eredményét. Jövő péntekre be vagyok írva dokihoz, remélem, pozitív lesz. Leírom, hogy mi az, ami nem lett jó vérvétel eredményében:

Vas alacsony - nálam mindig változó,

Monocyta magas lett - 1,21 g/l, határértéke 0,80.

PLT-THROMBOYTA SZÁM: 459,00 g/l, határértéke 450,00.

Monocyta másik: 13,80 %, határértéke 8%.

Erre tudtok valamit mondani? Ezeknek van e közük a terhességhez?

2009. máj. 14. 15:17
 14/15 A kérdező kommentje:
Voltam dokinál. Vas szinte alacsony, és pajzsmirigy határértéke is alacsony, emiatt házidokihoz küldött engem az orvosságért. Pajzsmirigy határértéke alacsony miatt nem tudok teherbe esni. Viszont Inzulinem elég magas lett, diabetes ambulanciára küldött, erre sajnos sokat kell várnom az időpont miatt. Három hónap múlva megyek vissza kontrollra. Remélem rendbejövök gyógyszerekkel, és majd meglátjuk. Mind a három nagyon fontos, hogy jók legyenek, különben veszélyezteti a terhességet, fennáll a vetélésének veszélye is.
2009. jún. 3. 10:28
 15/15 A kérdező kommentje:
Nos, vérvételről vérvételre jártam ideáig. Tegnap voltam egyik dokinál, mondta, hogy szinte az összes eredményeim rendben vannak! Sőt a pajzsmirigyem is rendben van. Így nem kapok semmiféle orvosságot. Folytatom tovább a diétát(cukor-, és szénhidrátmentes!) és testedzéseket. Félévente kontrollra kell járnom majd (vércukor(diabetes ambulancia) és pajzsmirigy). Részemről rendben vagyok. Hála istennek, lekopogom! Páromat még mindig vizsgálják. Remélem, hogy végére járunk és meglesz hamarosan a kisbabánk! :-)
2009. nov. 25. 10:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!