Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyobb az esély ikerterhesség...

Nagyobb az esély ikerterhességre, ha a doki állítja be a pé-m, és tüszőrepesztő injekciót ad? Valaki járt így?

Figyelt kérdés
2009. márc. 26. 12:02
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha petefészek stimulációd lesz és a peteérést is serkentik, akkor nagyobb az esélyed rá, igen. 8:1 úgy olvastam. Ha csak tüszőrepesztés kell, az nem növeli a megérett petesejtek számát!

2009. márc. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mit értesz az alatt, hogy doki állítja be?Closty? Én azt szedtem és kétpetéjű iker lányaim lettek tőle!Sajnos 21. héten elvetéltem, de ezzel nem ijesztgetni akarlak(az akkori orvosom hibája volt, hogy így történt).Egyébként én voltam a legboldogabb kismami a világon!Úgyhogy szerintem ha esetleg ikreid lennének, csak örülhetsz!!Sok sikert!
2009. márc. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Azt a tüszőrepesztés napján meg tudják mondani, hogy hány tüsződ érte el azt a nagyságot amiből kiszabadulhat a petesejt. Nekem 1 tüszőm volt, most a várakozós 2 hétben vagyok. :)
2009. márc. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Húúú! Szorítok nagyon kedves utolsó. Ezt a kérdést már én is fel akartam tenni, nekem hétfőn dől el milyen a tüszőm (tüszőim) állapota. Igazából kicsit félek az ikerterhességtől, de megbarátkoztunk már a gondolattal, mivel nekem a tüszőérést követően inszeminációt fognak csinálni. csak azon izgulok, hogy elsőre sikerüljön, az már mindegy hogy hányan vannak.:)
2009. márc. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is izgulok nagyon. Ahova én járok (BMC) ha 2 tüszőnél több érik meg akkor leállítják az egészet, egyrészt mert az orvos szerint a több tüsző nem olyan jó minőségű mint az 1 vagy 2.
2009. márc. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, meg tudják mondani, mert látják az ultrahangon, hogy hány domináns tüsződ van. azokból várható a petesejt!
2009. márc. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 nini24 ***** válasza:
3. válaszoló, mi van veled? Sikeres volt a március? :)
2009. júl. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Pcos-m van,most még csak metformint szedek.
2009. szept. 30. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!