Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteérés után hány nappal...

Peteérés után hány nappal történik a beágyazódás?

Figyelt kérdés
És mit kell (elvileg) éreznem ha tényleg megtörténik a beágyazódás? És ha nem történt meg akkor is érzek valamit??? Segitsetek!!!!
2011. aug. 2. 23:04
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Semmit nem érzel a legtöbb esetben.


Ne izgulj már ennyire, így sosem leszel várandós.

2011. aug. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Kb. tíz nap, de ez nagyon változó. Maga a fogamzás állítólag megvan vagy 6 óra, addigra sok esetben már a reggeli kávén is túl vagy. :P Utána ugye elkezd vándorolni a szedercsíra, és kb. egy napokon keresztül ágyazódik.


Sok esetben nem érződik a beágyazódás, de előfordulhat hasszurka, kis pecsételő vérzés is. Nekem nem volt vérzés, de a szurkálást éreztem, de csak ha kimondottan figyeltem rá.

Most ugyanezt érzem, mint akkor, de egyelőre nem számolok terhességgel, meglátjuk.


De olyan gyorsan elmegy ám az idő, meglátod. Még pár nap, és nyilván tesztelhetsz, aztán doki, stb. Jó egészséget, boldog babavárást! :)

2011. aug. 3. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én abszolút semmit nem éreztem, nem is pecsételtem, minden ugyanolyan volt, mint addig.

Sok sikert

10 h km

2011. aug. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!